КТ наднирників у Львові

Комп'ютерна томографія відноситься до найшвидших, точних, детальних методик, які можуть визначити всі проблеми, навіть найдрібніші з наднирковими. Дослідження здатне показати розмір, стан, структуру, наявність відхилень від норми, розташування, функціональність такого людського органу. Процедура є повністю безболісною, грунтується на впливі рентгенівських променів, завдяки сучасному апарату, але в малих дозах, а тому практично не має протипоказань. Може проводитися із введенням контрастної речовини, найчастіше - це препарати, що містять йод, для отримання більш детальної клінічної картини здоров'я людини.

Така процедура призначається при хронічних захворюваннях нирок, надниркових залоз, постійних больових відчуттях, підозрах на онкологію, при травмах спини, сильних гормональних сплесках, різкому схудненні або ж наборі ваги, підвищеному зростанні волосяного покриву, при каменях у нирках, абсцесах. Лікар, що проводять обстеження, може отримати наступні результати: наявність пухлин, кіст, новоутворень, як злоякісних, так і доброякісних, ліпом, аденом, феохромоцитом, побачити наявність аномального розвитку, зміни структури наднирників, а також їх розмір та функціональні особливості.

КТ не передбачає наявність спеціальної підготовки, особливо, якщо буде проводитися без контрастної речовини. В іншому випадку, потрібно за 5-6 годин до початку не їсти щоб під час процедури не стало погано, не проявилася нудота, блювота. Також, людям, які страждають запорами рекомендується очистити організм за кілька днів до томографії, зробити клізму та дотримуватися дієти, щоб можна було отримати чітку картину проблем зі здоров'ям.

МСКТ сечова система (пошук конкрементів нирок) 1500 грн
Знайдено 2 клініки

доброго дня. сама з бахмута. життєві обставини мене привели до м. львів. за станом здоровья довелося звертатися до лікарів. клініку" Уросвіт" знайшла в інтернеті, звернулася і була вражена дуже добрим ставленням до пацієнтів всього персоналу. консультацію мені проводила лікар-уролог Марьяна Ігорівна, а лікуваня проводив Матвіів Василь Володимирович, лікар-уролог вищої категоріі. кваліфіковані, чуйні, дуже добрі і красиві люди. я від усього серця бажаю всьому персоналу здоровья і миру. велике дякую вам. Ви- наші ангели-хранителі.
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Анастасия
Дуже пощастило потрапити на прийом до Олександри Михайлівни Горайської,надала вірне лікування,вилікувала дитину.Дуже їй вдячні
Назар
Викрикач Назар Михайлович- чудовий спецеаліст. Задоволений! Рекомендую!
Анастасія
Клініка чудова! Рекомендую!
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • МСКТ сечова система (пошук конкрементів нирок) 1 500