КТ щелепи в Черкасах

КТ верхньої щелепи та придаткових пазух носа (висока якість) 600 грн.
КТ верхньої щелепи та придаткових пазух носа (стандартна якість) 500 грн.
КТ двох щелеп (висока якість) 650 грн.
КТ двох щелеп (стандартна якість) 550 грн.
КТ лицьових кісток голови (комплекс): КТ верх та нижнь щєлеп + КТ суглобів щєлеп, КТ придаткових пазух носа та лобних пазух 1700 грн.
Знайдено 3 клініки

Кравець Дарина Ігорівна
Все сподобалось, швидко і якісно.
валентина
Ціни не смішні як написала одна пацієнтка. Ціни стандартні.Плюс що працюють в вихідний. А загалом нормально. Просто якщо хочуть більше пацієнтів зменшіть ціни хоть на 100 грн і буде в вас черга.
Владислава
Нещодавно відвідала діагностичний центр щоб зробити комп'ютерну томографію щелеп. Що найперше сподобалось: сучасне обладнання, кваліфіковані відповіді на усі запитання , швидке і якісне обслуговування . Діагностика в ЕкоСвіті дійсно високого рівня. У мене залишились тільки позитивні враження
Большое спасибо команде Экосвиту за то, что работают и в выходные! Молодцы! Для такой техники, как по мне, так, цены за услуги - копейки! И находятся они в центре нашего города!
Хороший центр! Пока мне делали снимок на тамографе, вся моя семья была также "пристроена". Муж радовался бесплатной парковке и вайфаю, а доця детской площадке.
Катерина
Робила КТ двох щелеп, 500 грн заплатила дійсно за якість. Рекомендую всім цей діагностичний центр. Сучасна апаратура, швидкість і зручний графік роботи.
6,4
Черкаси вул. Дахнівська, 52
Медіскан груп Черкаси — діагностичний центр, спеціалісти якого надають кваліфіковані послуги з проведення інструментального обстеження. Центр оснащений сучасним обладнанням експертного класу, що дозволяє візуалізувати патологічний осередок на початковій стадії розвитку. Рання діагностика вкрай необхідна для своєчасного початку лікування, попередження...
  • КТ щелепно-лицьової ділянки без внутрішньовенного контрастного підсилення 900
  • КТ щелепно-лицьової ділянки з внутрішньовенним контрастним підсиленням 1 900
5,9
Черкаси вул. Надпільна, 289/1
Діагностичний центр "Екосвіт" пропонує пацієнтам безпечні та інформативні дослідження за допомогою сучасного комп’ютерного томографу.