Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

КТ нирок і сечовивідних шляхів у Львові

Послуга Ціна
КТ сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур) з контрастним підсиленням 1950 грн
КТ сечовидільної системи (нирки, сечоводи, сечовий міхур) з контрастним підсиленням (для дітей до 16 років) 1560 грн

Комп'ютерна томографія вважається найбезпечнішим, сучасним і унікальним видом обстеження, яке допомагає на ранньої стадії визначити більшість серйозних хвороб. КТ нирок проводиться для визначення аномалій і патологій, показує стан такого органу, структуру, наявність сторонніх тіл, утворень, розташування, а також кровообіг, якщо проводиться з використанням контрастування. Діагностика повністю безболісна і практично не має протипоказань, за винятком деяких випадків з маленькими дітьми і вагітними жінками.

При частих, сильних і безперервних болях в нирках, проблемами із сечоводами і сечовипусканням, завжди необхідно проходити таку процедуру. Дослідження здатне визначити доброякісні та злоякісні пухлини, новоутворення, кісти в нирках, виявити патології в їх розвитку і функціонуванні, проблеми з сечоводами, а також наявність каменів, які можуть бути небезпечні для людини. Отже, якщо КТ призначається пацієнтові, то при ньому можна побачити абсцеси, пухлини, рак, кісти, камені, патології та багато іншого, а відповідно вчасно призначити правильне лікування. До того ж, процедуру призначають після операцій, а також для ретельного спостереження за перебігом лікування та його ефективності.

Методика хороша не тільки практичною відсутністю протипоказань, безболісністю, але й не вимагає підготовки. Єдиний виняток становить відмова від їжі за 5-6 годин до проведення в умовах проходження методики з використанням контрастної йодовмісної речовини. В інших випадках пацієнту не потрібно додатково проходити аналізи або ж пити спеціальні препарати. Варто відзначити, щоб лікар міг отримати чітке зображення стану нирок, рекомендується під час процедури не рухатися і знаходитися в спокійному стані.

28
10
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00