Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

КТ головного мозку у Львові

Послуга Ціна
КТ головного мозку без контрасту 800
КТ головного мозку з контрастом 1490
КТ ангіографія голови і шиї 2600
КТ ангіографія голови 1690
КТ ангіографія шиї 1690
КТ головного мозку без контрасту дітям до 3 років 700
КТ головного мозку без контрасту дітям до 16 років 750
КТ головного мозку з контрастом дітям до 3 років 1150
КТ головного мозку з контрастом дітям до 16 років 1300

Комп'ютерна томографія головного мозку — це діагностичне дослідження з використанням рентгенівських променів, яке показує покрокове зображення утворень і тканин головного мозку. За допомогою КТ можна отримати 2D і 3D-знімки. Завдяки докладним знімкам можна своєчасно виявити ряд небезпечних і серйозних захворювань, а також вжити ефективних заходів щодо їх усунення.

КТ головного мозку оцінює стан органу при перенесенні струсів, зміщенні деяких його окремих елементів, візуалізує травми кісток, наявність сторонніх тіл, утворень, пухлин, кіст, абсцесів, крововиливів, гематом. КТ голови проводиться з метою встановлення точного діагнозу, а також за призначенням лікаря перед оперативним втручанням. У профілактичних цілях КТ мозку застосовується після перенесення травм голови, навіть самих незначних, частих і постійних болях, які не зникають навіть після прийому знеболюючих засобів, при запамороченні, нудоті, блювоті, втраті координації, зору, слуху та мовлення. Така симптоматика може бути причиною різних небезпечних захворювань. Планова КТ проводиться з метою діагностики діяльності мозку після проведеної лікувальної терапії.

КТ головного мозку — це універсальна, швидка, безболісна і безпечна методика, яка дозволяє виявити відхилення і патології цього органу. Абсолютних протипоказань немає. Не рекомендується дослідження вагітним жінкам і людям із зайвою вагою. Така методика в деяких випадках проводиться також з контрастним підсиленням. В такому випадку пацієнту в вену ліктьового згину дозами вводиться спеціальна речовина, після цього здійснюється сканування. Комп'ютерна томографія голови з контрастним посиленням показана при диференціальній діагностицці кіст, злоякісних утворень, метастатичних ураженнях, а також при аневризмах, тромбозах, атеросклеротичних ураженнях. КТ із застосуванням контрастування не рекомендується при цукровому діабеті, нирковій недостатності, алергіях на компоненти. У разі вибору цього виду дослідження за кілька годин до маніпуляції не рекомендується вживати їжу. Спеціальної підготовки не потрібно. Під час самої процедури необхідно зняти прикраси і металеві предмети.

9,65
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних...
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9,1
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00
5,70
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус) р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
  • КТ судини головного мозку, голови
  • КТ органи голови
  • КТ перфузія головного мозку
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-15:00