Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

КТ головного мозку у Львові

Послуга Ціна
КТ головного мозгу без контрасту 890
КТ головного мозгу без контрасту (діти до 3 років) 790
КТ головного мозгу без контрасту (діти до 16 років) 850
КТ головного мозгу з контрастом 1490
КТ головного мозгу з контрастом (діти до 3 років) 1200
КТ головного мозгу з контрастом (діти до 16 років) 1390
КТ ангіографія голови і шиї 2600
КТ ангіографія голови і шиї (діти до 3 років) 1760
КТ ангіографія голови і шиї (діти до 16 років) 2100

Комп'ютерна томографія головного мозку — це діагностичне дослідження з використанням рентгенівських променів, яке показує покрокове зображення утворень і тканин головного мозку. За допомогою КТ можна отримати 2D і 3D-знімки. Завдяки докладним знімкам можна своєчасно виявити ряд небезпечних і серйозних захворювань, а також вжити ефективних заходів щодо їх усунення.

КТ головного мозку оцінює стан органу при перенесенні струсів, зміщенні деяких його окремих елементів, візуалізує травми кісток, наявність сторонніх тіл, утворень, пухлин, кіст, абсцесів, крововиливів, гематом. КТ голови проводиться з метою встановлення точного діагнозу, а також за призначенням лікаря перед оперативним втручанням. У профілактичних цілях КТ мозку застосовується після перенесення травм голови, навіть самих незначних, частих і постійних болях, які не зникають навіть після прийому знеболюючих засобів, при запамороченні, нудоті, блювоті, втраті координації, зору, слуху та мовлення. Така симптоматика може бути причиною різних небезпечних захворювань. Планова КТ проводиться з метою діагностики діяльності мозку після проведеної лікувальної терапії.

КТ головного мозку — це універсальна, швидка, безболісна і безпечна методика, яка дозволяє виявити відхилення і патології цього органу. Абсолютних протипоказань немає. Не рекомендується дослідження вагітним жінкам і людям із зайвою вагою. Така методика в деяких випадках проводиться також з контрастним підсиленням. В такому випадку пацієнту в вену ліктьового згину дозами вводиться спеціальна речовина, після цього здійснюється сканування. Комп'ютерна томографія голови з контрастним посиленням показана при диференціальній діагностицці кіст, злоякісних утворень, метастатичних ураженнях, а також при аневризмах, тромбозах, атеросклеротичних ураженнях. КТ із застосуванням контрастування не рекомендується при цукровому діабеті, нирковій недостатності, алергіях на компоненти. У разі вибору цього виду дослідження за кілька годин до маніпуляції не рекомендується вживати їжу. Спеціальної підготовки не потрібно. Під час самої процедури необхідно зняти прикраси і металеві предмети.

Що таке КТ головного мозку?

Novo (Ново), медичний центр

9,64
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.4
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00

Абсолют Мед

7,01
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус) р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
  • КТ судини головного мозку, голови
  • КТ органи голови
  • КТ перфузія головного мозку
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 7
Пн — Пт: 09:00-15:00