Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

КТ хребта у Львові

Послуга Ціна
КТ шийного відділу хребта 990 грн
КТ шийного відділу хребта (для дітей до 3 років) 890 грн
КТ шийного відділу хребта (для дітей до 16 років) 940 грн
КТ грудного відділу хребта 990 грн
КТ грудного відділу хребта (для дітей до 3 років) 890 грн
КТ грудного відділу хребта (для дітей до 16 років) 940 грн
КТ поперекового відділу хребта 990 грн
КТ поперекового відділу хребта (для дітей до 3 років) 890 грн
КТ поперекового відділу хребта(для дітей до 16 років) 940 грн
КТ одного відділу хребта 990 грн
КТ одного відділу хребта (для дітей до 3 років) 890 грн
КТ одного відділу хребта (для дітей до 16 років) 940 грн

Комп'ютерна томографія хребта — це інформативний і сучасний метод дослідження різних захворювань хребетного стовпа. За допомогою такої методики діагностуються відхилення, патології крижового і поперекового відділів хребта. Завдяки детальному пошаровому зображенню визначаються навіть найнезначніші відхилення від норми в цій області, а тому своєчасно і точно признається і лікування. Полягає обстеження в опромінення рентгеном, але в малих дозах, а тому методика безпечна і практично не має протипоказань. У деяких випадках дослідження проводиться з введенням контрастної речовини.

КТ хребта призначається при:

 • аномаліях розвитку як вродженого, так і набутого типу;
 • злоякісних і доброякісних новоутвореннях;
 • ураженнях прилеглих тканин;
 • переломах в будь-якому відділі;
 • спондильозі;
 • спондилоартриті;
 • ураженнях прилеглих тканин;
 • нестабільності відділів хребта;
 • остеопорозі;
 • звуженні каналів;
 • крововиливах в спинний мозок.

Найбільш часта причина болю в хребті — міжхребцева грижа, яка виявляється за допомогою цього діагностичного дослідження. При цьому маніпуляцію в деяких випадках доповнює мієлографія. Також комп'ютерна томографія хребта застосовується після проведення операцій.

За допомогою КТ поперекового відділу хребта і КТ шийного відділу хребта фахівець отримує детальне зображення хребців, їх відростків, міжхребцевих дисків, визначає причини виникнення хворобливих відчуттів в цій області, а також контролює проведення діагностичних манпуляцій, наприклад, біопсії або видалення рідини з абсцесу.

Спеціальної підготовки не потрібно. Пацієнту видається спеціальний халат. Слід зняти всі прикраси і металеві предмети, зубні протези (при наявності). Якщо ж комп'ютерна діагностика хребта буде проводитися із контрастним препаратом, перед цим необхідно здати всі загальні аналізи: кров, сечу на наявність креатиніну. У цьому ж випадку слід відмовитися від прийому їжі за кілька годин, щоб під час проведення маніпуляції не виявилася нудота або навіть блювота. Додаткову консультацію у лікаря перед цим варто пройти вагітним жінкам, маленьким дітям і людям із зайвою вагою.

27
10
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00