КТ серця у Львові

Комп'ютерна томографія серця — найточніший метод діагностики більшості захворювань цього органу. Методика ґрунтується на отриманні пошарового зображення, зрізів на комп'ютер, завдяки рентгенівському опромінення організму людини. За допомогою дослідження фахівець оцінює розміри, стан та функціонування серця і кровоносної системи. КТ серця в деяких випадках проводиться з введенням контрастної речовини, що дозволить більш точно визначити проблему і призначити ефективну лікувальну терапію. Вважається безболісним і не завдає шкоди організму людини, оскільки людина отримує випромінювання в дуже малих дозах.

Розрізняють декілька способів проведення КТ: коронарографія, обстеження всього тіла, саме сканування серця з підрахунком рівня кальцію. У більшості випадків обстеження серця таким способом проводять при ішемічних захворюваннях, а також ускладненнях, отриманих в результаті такої проблеми. Комп'ютерна томографія серця проводиться з метою перевірки прохідності і стадії звуження артерій, шунтів і стінок, при пошуку причин хвороби серця, підозри на патології, аномалії структури коронарної артерії, роботи і функціонуванні серця. Багатьом пацієнтам методика показана перед проведенням стентування, складної і дуже небезпечної процедури. Дослідження може показати наявність атеросклеротичних бляшок і утворень в артеріях, що і призводить до більшості захворювань з серцем.

Перед тим як пройти КТ серця з використанням контрастної речовини, рекомендується здати аналізи крові і сечі, щоб визначити рівень креатиніну і прийняти рішення про можливість проведення томографії. Якщо процедура передбачає введення йодовмісних препаратів, за кілька годин, краще 5-6, відмовитися від їжі, щоб під час проведення маніпуляції уникнути виникнення нудоти і блювоти. Обстеження не вимагає спеціальної підготовки. Методика безболісна і ефективна при постановці діагнозу. Абсолютні протипоказання — вага пацієнта перевищує 150 кг, важкі стадії ниркової і серцевої недостатності. Дітям (молодше 14) і вагітним жінкам слід проконсультуватися з фахівцем перед проведенням такої методики дослідження організму.

КТ коронарографія 4000 грн
КТ серця 4000 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Анастасия
Дуже пощастило потрапити на прийом до Олександри Михайлівни Горайської,надала вірне лікування,вилікувала дитину.Дуже їй вдячні
Назар
Викрикач Назар Михайлович- чудовий спецеаліст. Задоволений! Рекомендую!
Анастасія
Клініка чудова! Рекомендую!
Богдан
Спеціалісти своєї справи. Привітний персонал.
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • КТ коронарографія 4 000
  • КТ серця 4 000
4,3
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус)
р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
  • КТ серце та коронарні судини (коронарографія)