КТ скронево-нижньощелепних суглобів у Львові

Комп'ютерна томографія скронево-нижньощелепних суглобів — це спосіб рентгенологічного дослідження цієї анатомічної зони, заснований на поглинання частини випромінювання тканинами тіла. Діагностичне дослідження скронево-нижньощелепних суглобів допомагає виявити захворювання на початкових стадіях, побачити детальне розташування органів, тканин, кісток скронево-нижньощелепної ділянки, отримати інформацію про її кровопостачання. За допомогою КТ скронево-нижньощелепних суглобів виявляють пухлини, патології судин, м’язових тканин, непропорційність розташування кістки нижньощелепної головки та западини суглобу кістки скроні. Це діагностичне дослідження широко застосовують в галузі хірургії, стоматології, онкології, травматології.

КТ скронево-нижньощелепних суглобів проводять у таких випадках:

• вивих нижньої щелепи;
  • пухлини;
  • больовий синдром дисфункції СНЩС;
  • бруксизм;
  • вроджені патології.

Окрім цього, КТ скронево-нижньощелепного суглоба здійснюють для:

• розмітки і планування дентальної імплантації у стоматології;
  • виявлення онкологічної патології цієї анатомічної ділянки;
  • визначення ступеня поширеності та уточнення характеру онкологічного вогнища;
  • виявлення наслідків травми;
  • діагностики аномалій розвитку.
  • Дослідження СНЩС не дозволяють проводити у випадку:
  • важкої стадії ожиріння;
  • вагітності;
  • алергії на йод (вміст контрастної речовини).

Томографію СНЩС застосовують за суворим призначенням лікаря через небажаний вплив опромінення на слинні залози. За 4 години перед проведенням дослідження із введенням контрастної речовини не можна нічого вживати, без контрасту — потрібно лише зняти усі металеві предмети. Контрастну речовини використовують задля отримання більш чіткого зображення. За необхідності, цей барвник вводять у ліктьову вену. Усе, що вимагається від пацієнта протягом процедури, цілковита нерухомість. Томограф сканує скронево-нижньощелепні суглоби, та через 20 хвилин рентгенолог видає готові знімки разом із висновком для лікаря, котрий направив пацієнта на КТ.

3D діагностика: СНЩС 720 грн
Комп'ютерна томографія суглобів Sirona 890 грн
Знайдено 8 клінік

Ільницька
Робили обстеження внутрішніх органів призначили лікування. Привітний та приємний колектив. Зверталася не один раз в Оксфорд Медікал то задоволена їхньою роботою.
Вже в друге роблю гігієну в лікаря Ірини Антішко. Результатом дуже задоволена. Все швидко,безболісно і якісно. Дуже дякуююююю!
Іванка
Звернулась у клініку Рікота за порадою родичів. Задоволена нею,роблять якісно і недорого . Моя донька ходить лікувати зуби задоволенням. Дуже привітний персонал,лікарі мають підхід до дітей.Моя доця сама питає коли ми знову підем до зубного і це великий плюс.Дякую що ви є.
Леонід
Замучив зуб мудрості, тому було вирішено його видалити. Після пошуків по інтернету наткнувся на стоматологічну клініку РІКОТА. Видалення зуба мудрості пройшло якісно і швидко. Персонал кваліфікований, та уважний.
Андрій
Звернувся до стоматологічній клініці РІКОТА за рекомендацієй друга. У данній клініці, мені надали якісну допомогу з лікування зубів від пародонтиту. Тепер я можу безболісно приймати будь-яку їжі. Все зробили швидко та якісно, тай ще недорого. Дякую.
Антоній
Наша молодша донька, дуже боїться лікувати зуби. Ми дізналися, що у стоматологічній клініці РІКОТА існує така послуга, лікування в стані медикаментозного сну. Нашій дочці дуже сподобалась, ця послуга. Зробили все якісно, гарно та не дорого. Дякуємо.
Львів вул. Раппапорта, 2
р.Шевченківський
Надання первинної, вторинної та спеціалізованої медичної допомоги.
  • КТ нижньощелепних суглобів 2 сканування: з закритим та відкритим ротом 1 200
Львів вул. Шевченка, 62
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка RIKOTA на Шевченка — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно...
  • Комп'ютерна томографія суглобів Sirona 890
Астра Дент
Львів пр-т Шевченка, 7
р.Галицький (Центр)
Затишна сучасна стоматологія у серці Львова - Astra Dent на проспекті Шевченка, 7
  • 3D діагностика: СНЩС 720
5,3
Львів вул. Виговського, 20 Б
р.Залізничний
Медичний центр УСМІШКА, заснований у 1989 році - досяг найвищих щаблів сьогоднішньої медицини. Надаємо комплексну стоматологічну допомогу для усієї родини у вирішенні будь-яких проблем, зв'язаних з захворюваннями ротової порожнини, з застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні. Приймають 8...
  • КТ скронево-нижньощелепних суглобів 480
4,5
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології "Симбіотика" відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
3,0
Львів проспект Червоної Калини, 58