КТ органів малого тазу у Львові

Комп'ютерна томографія органів малого таза — це сучасний спосіб пошарового сканування цієї частини тіла. Діагностичне обстеження органів малого таза допомагає точно встановити стан передміхурової залози, сечового міхура, матки та її придатків, прямої кишки, кісткової структури малого тазу, його судин та лімфовузлів. Рентгенівське опромінення при скануванні виводить пошарове відображення досліджуваного органу, що дозволяє побачити найменші зміни.

КТ органів малого таза проводять у таких випадках:

• підтвердження діагнозу;
  • профілактичні заходи;
  • рак прямої кишки;
  • кіста, пухлина матки та її придатків;
  • рак сечового міхура, передміхурової залози;
  • запальні процеси;
  • абсцеси;
  • метастатичне ураження кісткової структури малого тазу.

КТ органів малого таза не дозволяють проходити при:

• вагітності;
  • загальному важкому стані хворого;
  • масі тіла, яка перевищує 200 кг.
  • КТ органів малого таза із використанням контрастної речовини не проводять при:
  • алергії на йод;
  • годуванні груддю;
  • нирковій недостатності.

Інколи задля отримання більш чіткого зображення використовують контрастну речовину, до вмісту якої входить йод. У разі її застосування слід повідомити лікаря про усі препарати, які приймаєте. Також за 6-8 годин до початку дослідження необхідно не вживати їжу. Якщо томографію проводитимуть без цього барвника, то особливої підготовки не треба.

Коли виникає потреба застосувати контрастну речовину, то її вводять у ліктьову вену. Можливо, у пацієнта виникне відчуття тепла та металевий присмак у роті. За декілька хвилин це мине. Усе, що вимагається від пацієнта — не рухатися, щоб не спотворити зображення. Стіл в’їжджає до камери. Лікар перебуває у сусідній кімнаті, за склом. При виникненні будь-яких проблем пацієнт може скористатися кнопкою виклику лікаря, яка розміщена у камері. Дослідження триває щонайменше 30 хвилин.

МСКТ органи черевної порожнини, малого тазу та сечової системи з контрастом 2400 грн
МСКТ органів малого тазу без контрастного підсилення 1190 грн
МСКТ органів малого тазу з контрастним підсиленням 1990 грн
Знайдено 4 клініки

доброго дня. сама з бахмута. життєві обставини мене привели до м. львів. за станом здоровья довелося звертатися до лікарів. клініку" Уросвіт" знайшла в інтернеті, звернулася і була вражена дуже добрим ставленням до пацієнтів всього персоналу. консультацію мені проводила лікар-уролог Марьяна Ігорівна, а лікуваня проводив Матвіів Василь Володимирович, лікар-уролог вищої категоріі. кваліфіковані, чуйні, дуже добрі і красиві люди. я від усього серця бажаю всьому персоналу здоровья і миру. велике дякую вам. Ви- наші ангели-хранителі.
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Анастасия
Дуже пощастило потрапити на прийом до Олександри Михайлівни Горайської,надала вірне лікування,вилікувала дитину.Дуже їй вдячні
Назар
Викрикач Назар Михайлович- чудовий спецеаліст. Задоволений! Рекомендую!
Анастасія
Клініка чудова! Рекомендую!
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • МСКТ органи черевної порожнини, малого тазу та сечової системи з контрастом 2 400
8,4
Львів вул. Миколайчука, 9
р.Шевченківський
Медичний центр "Євроклінік" працює за принципом консиліумного підходу до вирішення складних та унікальних випадків діагностики. При необхідності до консультування залучаються авторитетні вузькопрофільні спеціалісти.
  • МСКТ органів малого тазу без контрастного підсилення 1 190
  • МСКТ органів малого тазу з контрастним підсиленням 1 990
4,3
Львів вул. Некрасова, 6 (неврологічний корпус)
р.Личаківський
Медичний центр був утворений в 2008 році. Установа має у своєму розпорядженні сучасний спіральний томограф виробництва фірми TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS.
  • КТ органи малого тазу
  • КТ перфузія простати