УЗИ (ультразвуковое исследование) в Киеве — Дарницкий район

УЗИ почек, мочевого пузыря, предстательной железы 388 грн
УЗИ мониторинг роста фолликула (трансабдоминально) 300 грн
УЗИ мониторинг роста фолликула (трансвагинально) 300 грн
УЗИ проходимости маточных труб (соносальпингография) 400 грн
УЗИ комплекс для женщин (органы брюшной полости, органы малого таза, почки, надпочечники, мочевой пузырь, щитовидная железа, молочные железы) 600 грн
УЗИ комплекс для мужчин (органы брюшной полости, органы малого таза, органы мошонки, почки, надпочечники, мочевой пузырь, щитовидная железа) 600 грн
УЗИ яичников 150 грн
160 отзывов
Оптима-фарм
Киев ул. Бориса Гмыри, 4
м.Позняки11 3 м.Осокорки14 2
Виктория, 11 апреля '17г.

Шаверская Валентина Владимировна отличный гинеколог. Профессиональный врач. ее лечение я довольна. Спасибо.

• УЗИ одного орагана 220
  • УЗИ селезенки 220
  • УЗИ поджелудочной железы 220
  • УЗИ органов брюшной полости с использованием допплеровских режимов (печень, желчный пузырь, селезенка, поджелудочная железа, почки, сосуды) 380
  • УЗИ органов малого таза у женщин с использованием допплеровских режимов (мочевой пузырь, матка, яичники) 350
  • УЗИ органов малого таза у мужчин (мочевой пузырь, предстательная железа, семенные пузырьки) 350
  • Комплексное УЗИ органов малого таза у мужчин (мочевой пузырь, предстательная железа, семенные пузырьки, определение остаточной мочи) - трансабдоминально и трансректально 450
  • УЗИ молочных желез 320
  • УЗИ почек 250
9,4
Киев ул. Елизаветы Чавдар, 8
м.Осокорки12 10 м.Позняки17 4
Светлана Беркута, 18 августа '17г.

Отличная клиника. Рекомендую.

• УЗИ почек 260
  • УЗИ органов брюшной полости 420
  • УЗИ тазобедренных суставов 280
  • Комплексное УЗИ 400
Сеть многопрофильных медцентров "Агапит"
9,8
Киев ул. Александра Мишуги, 2
м.Позняки7 2 м.Харьковская11 4
Наталия, 04 сентября '17г.

Спасибо большое врачу-хирургу. Пришли без записи - нас приняли на ресепшине, попросили немного подождать. Через некоторое время врач пригласил в кабинет, выслушал, осмотрел, посоветовал недорогое лечение. Спасибо большое!!!

• УЗИ органов брюшной полости 250
  • УЗИ почек, мочевого пузыря, простаты, определение остаточной мочи 450
  • УЗИ предстательной железы 180
Киев Новая Дарница ул. Привокзальная, 14
р.Дарницкий
Один из крупнейших многопрофильных центров "ПолиКлиника" работает в сфере частных медицинских услуг с 2010 года. Диагностирование, а также оказание медицинской помощи ведется по 14 направлениям: гинекология, дерматология, урология, проктология, кардиология, неврология, педиатрия, гастроэнтерология, отоларингология, стоматология, трихология, ревматология, ортопедия, эндокринология.
Ярослав, 13 сентября '17г.

Только самое положительное мнения оставила о себе клиника ,делал операцию 2,5 месяца назад Гапеев Александр (уролог) ,очень хороший ,порядочный врач - профессионал ,очень ему благодарен!

• УЗИ определение проходимости маточных труб 1 500

• УЗИ органов брюшной полости и почек 300
Киев пр-т Николая Бажана, 30
м.Харьковская11 7 м.Позняки12 2
Семен, 23 мая '17г.

Шикарный специалист. Рекомендрвала родня запишусь!

• УЗИ органов брюшной полости и почек 250
  • УЗИ органов брюшной полости 200
  • УЗИ органов брюшной полости с пробным завтраком 300
  • УЗИ мочевыделительной системы 200
  • УЗИ органов малого таза гинекологическое (трансабдоминально) 200
  • УЗИ органов малого таза гинекологическое (трансвагинально) 200
  • УЗИ органов малого таза гинекологическое (трансабдоминально и трансвагинально) 250
  • УЗИ для беременных (до 12 недель) 200
  • УЗИ для беременных (после 12 недель) 250
  • УЗИ молочных желез 200
м.Харьковская32 7 м.Бориспольская21 4
Вера , 31 марта '17г.

Очень профессионально и вовремя была оказана медицинская помощь моему отцу. Сердечная благодарность кардиологу Наталье Ивановне! Прекрасное и тактичное отношение к посетителям со стороны решепшиониста. Очень приятно, что в Киеве есть такая клиника!

• УЗИ сердца (эхокардиография) 300
  • УЗИ лимфатических узлов 250
  • УЗИ органов брюшной полости и щитовидной железы 550
Киев пр-т Петра Григоренка, 13б
м.Позняки19 4 м.Харьковская33 4
Валентина, 25 февраля '17г.

• УЗИ органов брюшной полости и почек 330

ADONIS
Киев наб. Днепровская, 26к
м.Осокорки2 1 м.Славутич12 4
Тина, 11 августа '17г.

Я ніколи ніде не писала позитивних відгуків. В основному тільки негативні: якщо послуга не сподобалась я можу на неї поскаржитись, якщо послуга сподобалась я користуюсь нею далі. І вперше в житті мені захотілося написати відгуки позитивні всюди, на всіх ресурсах де тільки можна:), щоб допомогти людям! Я зрозуміла наскільки це важливо, для таких пацієнтів як я. В 2015 у мене з'явився геморой. Дуже різко, дуже боляче і дуже великий. Ледь ходячі, я записалася у найближчу клініку біля дома Viva (http://viva-clinic.com.ua/ ). Мені було не важливо, до жінки чи до чоловіка лікаря я потраплю - головне було, щоб мені допомогли. Я потрапила в звичайний не облаштований кабінет просто з кушеткою, на яку мене поклали на бочок і оглянули. Після огляду лікар сказав що мене треба оперувати, що у мене 3 вузли на сильний стадії - треба тільки вирізати. Лікар сказав, що операція не складна, буквально 30хв, на наступний день можна йти на роботу... порахували мені за все тоді - 5000грн. Я запитала чи операція буде тут просто на кушетці? Мені сказали, що так... Але звісно, я на операцію одразу не лягла, прийшла додому все обміркувати проаналізувала налаштувалась. Я правда дуже боюсь лікарів, завжди кричу, непритомнію, і тому для мене важливий особливий підхід, тим паче це хвороба досить специфічна, про яку слухати навіть страшно. Я почала шукати в інтернеті різні клініки, подзвонювати, цікавитись скільки буде коштувати така операція і майже у всіх були однакові умови і ціни. Тоді серед всіх мені більше за все сподобалась Оксфорд Медікал, у них на сайті було відео, фотографії і я записалась до них на прийом котрий коштував 200грн. Прийняв чоловік лікар (Кузьменко Денис Сергеевич) досить приємний, молодий. Кабінет був гарно облаштований: зручне комфортне крісло, професійне обладнання. Але вирок такий самий: треба оперувати, 5000грн, операція не складна, на наступний день можна виходити на роботу. Я вирішила що зроблю операцію в суботу, в неділю відпочину і в понеділок сміливо піду на роботу. Дзвоню в клініку записуватись на операцію на вихідні, але мій лікар не працює на цих вихідних, тільки з понеділка, а лікаря міняти не можна... В суботу у мене виникає неймовірний біль і більше чекати я не можу, я дзвоню в лікарню і прошу мене оперувати, просто благаю... Мене з'єднують на мобільний з лікарем, я плачу в трубку і мені дозволяють змінити лікаря і записують на операцію в неділю. Новий лікар була жінка - Кравченко Ольга Валерьевна, що мені спочатку сподобалось, бо начебто жінки більш чуйні. Загалом в принципі вона нормальна, але як я казала раніше, я панічно боюсь лікарів, вона до цього готова не була, вона не дуже чуйна і панькатися з вами не буде. І коли вона почала розповідати що мені будуть видаляти, я попередила, що мені стає погано, на що вона подовжила свою розповідь, і тільки коли я почала падати (непритомніти) мені повірили і принесли води. Всі документи заповнені, приступаємо до операції... Я сідаю на крісло (як у гінеколога, але ноги фіксуються вище), мені вколюють знеболювальне довкола проблематичної зони (ануса). Це реально дуже болючий укол, дуже ніжне місце і мені дуже страшно..., я кричу на всю клініку від страху і болю, але мене ніхто не втішає((. Через декілька хвилин я нічого не відчуваю, і тільки чую звуки металевих предметів, ножиць і запах паленої шкіри і від цього нудить... я намагаюсь відволікти себе соціальними мережами в телефоні (у них є Wi-Fi). Операція не 30хв, а реально години 2, і після цього на роботу я не побігла, а 3 дні лежала дома з неймовірним болем. Наступний тиждень на знеболювальних ходила на роботу, і ще місяць ходити в туалет для мене, було цілою подією. Після операції я ще продовж місяця ходила на огляд до лікаря, контролювали моє загоєння. Приємно, що це вже було безкоштовно і дали ще гарну мазь загоюючу. З часом, в туалет я почала ходити нормально, але було все одно трішки боляче, я думала що це все процес загоєння, інколи помічала кров на папері... Через пів року, я зрозуміла що це ненормально і знову пішла до лікаря... Мене оглянули зовні і зсередини виводячи відео на спеціальний екран, після чого мені лікар каже: у вас вже хронічна анальна тріщина, потрібна операція, 5000грн, і далі щось говорить, але я її вже не чую. Я кажу лікарю: мені погано..., вона не звертає увагу і продовжує казати шо мені можна їсти, а чого ні... я встаю і кажу, що вийду в коридор попити води ( там кулер). Я встаю, виходжу в коридор і розумію що ноги стають ватними, перед очима темні плями і я розумію, що краще повернутись в кабінет, бо люди сидять в коридорі і дивляться на мене. Я розгортаюсь щоб повернутись, але я нічого не бачу і зі всієї сили вхожу в дверний косяк і травмую лоб. Це бачать лікар і мед.сестричка і тільки тоді підбігають і кладуть на кушетку, нашатир і води... Мені прописують лікування, чесно при цьому попереджаючи, що це навряд чи допоможе, бо тут треба тільки оперувати... Я виконую чемно все лікування, в надії що допоможе, але до цієї лікарки вже не повертаюсь! Вирішила піти на консультацію у звичайну державну клінику. Пішла в Центральну поліклініку Печерського району, сказали вона чистенька і хороша. Мене зустріла приємна молода лікарка, до 35 років, вона була досить чуйна і уважна до моїх переживань. Я розповіла їй всю історію і вона була дуже здивована, що в Оксфорд Медікал мені не видали зовсім ніякого заключення, документів і т.д.( і вони їх не надають, все зберігається тільки у них...). Прийшов час на огляд і тут почалось... Мене заводять в кабінет, де стоїть невеличка висока кушеточка. Я роздягаюсь і намагаюсь на неї залізти як я робила до цього ( як на гінекологічне крісло), а лікар не може зрозуміти що я роблю... І каже, що я маю стати на коліна і обпертися на лікті (поза собачки). Вона ніколи не бачила крісел у проктолога як у гінеколога, що всі так зазвичай стоять...(але я вже пережила операцію, кому вона розповідає… в сучасних кліниках все зовсім по іншому, а вони навіть не в курсі). Я стою на колінах, обперлася на лікті, на високій маленькій кушетці майже на рівні її очей, і вона просить розслабитись... В такій позі не просто страшно, але тобі треба тримати себе під контролем, тут не ляжеш і не закриєш очі, щоб відволіктись... Якось вона мене все таки подивилась і сказала що теж потрібна операція, бо тріщина хронічна. Прийшовши додому я почала шукати найкращого проктолога в нашому місті: я прочитала всі сайти, всі блоги, всі відгуки. Я розумію що позитивні відгуки пишуть самі собі лікарі чи знайомі, негативні відгуки майже всі пишуть їх конкуренти, тобто було досить складно серед мільйонів відгуків знайти правда реалістичні. Для мене було важливо щоб лікар був з гарним досвідом, чуйним, щоб клініка було гарного рівня де про мене будуть піклувались. Шукаючи серед мільйонів пропозицій клінік, лікарів, медичних центрів я побачила клініку ADONIS. Якось я була на Осокорках, проходила повз цієї клініки і бачила, що це досить велика лікарня, там багато послуг, і вона у мене викликала довіру. Зайшла до них на сайт, побачила що є проктолог- жінка, і почала читати про неї відгуки. Знайшла декілька позитивних і одразу подзвонила і записалась на прийом. Потім вже в кінці розмови запитала вартість і була здивована дуже. Оксфорд Медикал достатньо не проста клініка і там прийом проктолога 200грн, ну я десь на цю суму і орієнтувалась, і тут мені консультант Адоніса каже що десь біля 700грн, в залежності що лікар буде робити... Я була дуже здивована цій сумі, але так довго шукала цю клініку, цього лікаря, що вже подумала піду хоча б послухати що мені скажуть на ці гроші... Зайшовши в клініку мені вже все сподобалося: біленьке, чистеньке, привітні дівчатка на рецепції, мене провели в кабінет до лікаря. Я розказала всю свою історію, попередила що я дуже боюсь. Лікар - Іванченко Ольга Петрівна, мене уважно вислухала, заспокоїла і запросила на огляд. Під час огляду вона мені розповідала про кожен свій рух: зараз я тільки подивлюсь, тільки доторкнусь і т.д. Мені було спокійно і була в курсі всіх подій. Після огляду вона взяла картинки і мені детально розповіла де проблема і яким чином вона планує її вирішувати, розповіла чим це небезпечно якщо не прооперувати. Розповіла всі процедури і скільки вони будуть коштувати. Що зі мною буде анестезіолог, що це буде операційна і декілька днів я маю лежати у них в лікарні під наглядом. І як мінімум тиждень на лікарняному. І що ніякий мобільних телефонів під час операції, у них все серйозно і професійно. Нарахували мені за це 7000грн. Але я вперше вийшла з кабінету лікаря спокійна, змирившись з думкою, що операцію я буду робити тільки тут. До речі за цей огляд я заплатила десь 200грн, бо це був просто звичайних огляд, без задіяння якогось обладнання. Для мене 7000грн- це велика сума, але я розуміла що в іншу клініку я не піду. Настав день операції, я заповнила всі документи, мене провели в мою палату, надали одноразовий одяг: халат, шапочку, бахіли, і все необхідне для операції. До мене прийшов анестезіолог, задавав багато питань і уважно все записував, підтримував мене і бадьорив. Я була спокійна і впевнена до того моменту як мене привели в операційну. А там, все як у фільмах: мене кладуть на стіл, лікарю одягають халат, хтось прив’язує мої ноги, вмикається світло і я розумію що дороги назад немає... Мене починає неймовірно трусити і сльози литися з очей, і мабуть не було людини котра до мене не підійшла і не заспокоїла. Потім я нічого не пам'ятаю і прокидаюсь у себе в палаті. Кожну годину до мене хтось приходив, чи лікар поцікавитись як я себе почуваю, чи мед.сестри з ліками, уколами і гарним настроєм. Щодо вартості: • лікарі професійні • чиста палата в білою постільною білизною • халат і тапочки • одноразовий одяг для операції • прибирають палату 2р на день • кожні 1,5год мені міняли компреси на попі • знеболювальне кололи як тільки просила • 3р на день давали загоюючи пігулки • ну і сама операція Зараз я розумію, що для такої якості і сервісу - це дуже адекватна ціна. Я нікому не побажаю такого клієнта як я, тому що я правда не завжди себе адекватно поводжу: я сіпаюсь, кричу, не даю лікарю зробити свою роботу... Але дякую Іванченко Ользі Петрівні, що вона це витримала і зробила все дуже якісно! Операція пройшла успішно, і зараз у мене йде процес загоєння. Я відвідую зараз контрольні огляди ( тут вони нажаль платні), і дуже вдячна цьому лікарю і всій команді за їх роботу і підтримку!!! Сподіваюсь ми ніколи більше не побачимось за таких обставин :))

• УЗИ сердца (эхокардиография) 500
  • УЗИ органов брюшной полости 320
  • УЗИ органов брюшной полости и почек 430
  • УЗИ функции желчного пузыря (до и после желчегонного завтрака) 300
  • УЗИ плевральных полостей 220
  • УЗИ мягких тканей 220
  • УЗИ лимфоузлов (подмышечные, паховые, шейные, брюшной полости), одна группа 220
  • УЗИ надпочечников 220
  • УЗИ почек 300