Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД (ультразвукове дослідження) в Івано-Франківську

Комплексне УЗД "Жіноче здоров'я" 730 грн.
Комплексне УЗД "Жіноче здоров'я" (УЗД ОМТ + УЗД МЗ + УЗД ЩЗ) 805 грн.
Комплексне УЗД печінки, жовчного міхура та нирок 405 грн.
Пакет дитячий (УЗД органів черевної порожнини, щитоподібної залози, нирок і сечового міхура) 550 грн.
Пакет стандартний (УЗД органів черевної порожнини, щитоподібної залози, нирок) 685 грн.
27
7,0
Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб Нед
10
Марія
Дякую п.А.Совві і його команді за професіоналізм в роботі з хворим. Також вдячність усьому медперсоналу за людяність, турботу .
30 ноября '-1 г.
10
Юлія
Нещодавно в клініці відновлення зору Анатолія Совви у Івано-Франківську спеціалісти провели мені операцію лазерної корекції зору. Результат був чудовий, операція пройшла успішно і бачу тепер прекрасно. Дуже дякую лікарям цієї клініки за професіоналізм, гарний сервіс і якість операції. Щиро рекомендую, операція безболісна та вартує грошей, щоб добре бачити!
30 ноября '-1 г.
10
Світлана
Довго вагалася і боялася робити лазерну корекцію.Все ж таки зробила. Все було швидко і професійно. Дякую Богу і лікарям , що повернули мені зір. Буду рекомендувати центр відновлення зору А. Совви усім знайомим.
30 ноября '-1 г.
10
Іра
Дуже вдячна клініці за вдало проведену операцію. Мала 15% зору, а тепер маю 100%. Вічливий і турботливий персонал. Кваліфіковані лікарні, справжні майстера своєї справи. Щиро вдячна що повернули мені зір.
30 ноября '-1 г.
10
Людмила
Робила лазерну корекцію у вересні 2020 р. Дуже хвилювалася, та дякувати Богу, усе пройшло добре. Про такий результат я лиш могла мріяти. Дякую професору А.Совві, який оперував, за його професіоналізм. Також щиро вдячна усьому персоналу центру, зокрема лікуючому лікареві О.Соболевській. Тут працюють справді компетентні спеціалісти та професіонали своєї справи. Адміністратори привітні та людяні і готові завжди допомогти. Буду рекомендувати Центр відновлення зору усім знайомим.
30 ноября '-1 г.
8
Дарина
Завжди лякало, щоб лікарі нічого не натворили з очима. Але тут я спокійна за це. Пройшла лікування, стала краще бачити. Дуже вдячна за допомогу лікарів та роботу всього центру!
05 ноября '20 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Івано-Франківськ вул. Незалежності, 65
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Івано-Франківському займається лікувально-діагностичною діяльністю, допомагає пацієнтам повернути якість зору. Центр акредитований як медичний заклад вищої акредитаційної категорії, має міжнародні сертифікати. У центрі працюють кваліфіковані спеціалісти, лікарі-офтальмологи, хірурги.
 • Ультразвукова діагностика А сканування 100
Працює з 09:00-18:00
9,2
Івано-Франківськ, м. Коломия, пл. Вічевий Майдан, 1/2
6,1
Івано-Франківськ вул. Грюнвальдська, 23 В
Сімейна клініка "Вест Медікал" надає кваліфіковану медичну допомогу дітям та дорослим за багатьма напрямками, пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань. Серед лікарів клініки гастроентеролог, уролог, судинний хірург, сурдолог, ЛОР, косметолог, стоматолог. терапевт, які мають вищу кваліфікацію, наукові ступені.
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-18:00
5,8
Івано-Франківськ вул. Василіянок, 1
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) у Івано-Франківську — медичний центр сучасного зразка, який є лікувально-діагностичною установою з широким спектром послуг та командою професіоналів. Медичний центр має ліцензії, сертифікати, всі необхідні документи, які підтверджують відповідність обладнання, діагностичної, терапевтичної роботи, затвердженим світовим...
 • УЗД судин голови і шиї (дуплексне сканування) 575
 • УЗД периферійних артерій нижньої кінцівки (дуплексне сканування) 275
 • УЗД визначення вагітності 330
 • УЗД цервікометрія 255
 • УЗД плоду (1 триместр вагітності) 510
 • УЗД вагітність І триместр (3 фото) 510
 • УЗД органів черевної порожнини (дитяче) 260
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-17:00
5,7
Івано-Франківськ вул. Є. Коновальця 23
Медичний центр ФРАНКОМЕД — клініка, що спеціалізується на наданні широкого спектру лікувальних та діагностичних послуг. Новітнє обладнання, кваліфіковані спеціалісти, лабораторна діагностика та комп’ютерна томографія, сучасне поліклінічне відділення і комфортний хірургічний стаціонар — усе для збереження та відновлення здоров’я своїх клієнтів!
 • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза) 350
 • УЗД печінки, жовчного міхура 170
 • УЗД підшлункової залози 130
 • УЗД нирок 150
 • УЗД нирок та сечового міхура 250
 • УЗД молочних залоз 250
 • Еластографія молочних залоз 400
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00