УЗД (ультразвукове дослідження) в Ужгороді

Пакет №1 Комплексне УЗД організму жінки 1300 грн.
Пакет №2 Комплексне УЗД організму чоловіка 1300 грн.
Пакет №3 Комплексне УЗД "Жіноче здоров'я" 1050 грн.
Пакет №4 Комплексне УЗД "Чоловіче здоров'я" 1050 грн.
Знайдено 2 клініки

Токмакова Кароліна Юріївна
Дуже сподобалася професіоналізм лікаря геніколога Пузако. Уважно, обережно і дуже тактовно із турботою про здоров'я пацієнта, запропонувала низку аналізів та ліки для зняття дискомфорту
Мар'яна
Щиро вдячні Гецко Наталії за нашого синочка ми дуже вам вдячні ви професіонал своєї роботи яка вірила що все вийде і вагітность наступила Ще хочу подякувати Цмур Ольга яка вела мою вагітнось дякую вам що зберегли нам синочка щиро дякую всьому персоналу які вірили в нас
Marjnka vovchok
Щиро вдячні Гецко Наталії за нашого синочка ми дуже вам дякуємо професіонал своєї роботи якій довіряєш і знаєш що все буде добре яка вірила і знала що наша вагітность наступить. Ольга Цмур дякую вам за збереженя вагітності якби не ви яб так і недоносила синочка ви доклали всіх зусьль щоб ми дійшли до фінішу щиро дякую всьому персоналу за підтримку віру ви справжні професіонали дякую вам
Тетяна
Бистро и хорошо обслужили: без шума и пыли
Олександра
Хороша клініка. Приємні лікарі
Доброго дня. Выражаю слова благодарности врачу специалисту - пульмонологу Чабан Седе Борисовне. Спасибо за оказанную помощь, за Ваш проффениализм. Спасибо Вам, прекрасный доктор, За ваш нелегкий славный труд. Желаю сил вам и терпения, Года пусть в счастье лишь идут.
9,7
Акції
Ужгород вул. Д. Богуславського 4
Медичний центр "ОН Клінік Ужгород" — це вузькопрофільний медичний заклад, який спеціалізується на безопераційних і безболісних методиках лікування проктологічних, урологічних, гінекологічних, дерматологічних та трихологічних захворювань. В медичному центрі працюють провідні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • Пакет №1 Комплексне УЗД організму жінки 1 300
  • Пакет №2 Комплексне УЗД організму чоловіка 1 300
  • Пакет №3 Комплексне УЗД "Жіноче здоров'я" 1 050
  • Пакет №4 Комплексне УЗД "Чоловіче здоров'я" 1 050
  • УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (органи мошонки) 380
  • УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (статевий член) 380
  • УЗД молочних залоз 430
Medicover
Ужгород вул. Вилмоша Ковача, 17 (кол. ул. Белинского)
Медичний центр Medicover в місті Ужгород спеціалізований на лікуванні жіночого здоров’я, головні напрямки роботи — гінекологія, терапія, урологія. В медичному центрі працюють кваліфіковані лікарі, серед яких кандидати медичних наук.
  • ЕХО-КГ (ультразвукове обстеження серця) 675
  • ЕХО-КГ у дітей (ультразвукова діагностика серця) 640