УЗД (ультразвукове дослідження) в Черкасах

УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 230 грн.
УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур) 300 грн.
УЗД органів малого тазу чоловіків трансабдомінальне (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур) 230 грн.
УЗД органів малого тазу жінок трансабдомінальне (матка, придатки) 220 грн.
УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне (матка, придатки) 250 грн.
УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне + трансабдомінальне 270 грн.
УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (статевий член, органи калитки) 200 грн.
УЗД сім'яних пухирців в динаміці (до і після еякуляції) 200 грн.
УЗД поверхневих утворень м'яких тканин і периферичних лімфовузлів (1 область), кожна інша 20-30 грн. 150 грн.
УЗД молочних залоз 210 грн.
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
После родов начались проблемы с волосами. Я записалась на прием к трихологу в ДокторПро. Доктор мне назначил анализ волос на микроэлементы. После лечение состояние моих волос на много улучшилось. Спасибо огромное.
Полина
Болею хроничным тонзиллитом давно. Уже если честно устала лечить этот недуг. Мама записала меня в ДокторПро к отоларингологу. Это был не знаю какой по счету лор, который пытался мне помочь. Я была приятно удивлена результатом назначенного лечение. Недуг отступил. Уже больше года горло меня не беспокоит.
Богдана
Звернулася у ДокторПро в Черкасах за порадою подруги. Тепер це медичний заклад, в який звертаюся постійно, тому, що тут працюють спеціалісти різних областей медицини. Тепер я усім знайомим рекомендуй цей медичний заклад.
12 декабря '19 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Cеть клини ДокторПРО
9,3
Черкаси вул. Чехова,43
Медичний центр ДокторПРО в Черкасах - сучасний багатопрофільний медичний заклад, який надає широкий спектр послуг для дорослих. Кабінети нашої клініки оснащені сучасним діагностичним і терапевтичним обладнанням. Наші лікарі - це компетентні та доброзичливі фахівці.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 230
  • УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур) 300
  • УЗД органів малого тазу чоловіків трансабдомінальне (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур) 230
  • УЗД органів малого тазу жінок трансабдомінальне (матка, придатки) 220
  • УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне (матка, придатки) 250