Лікарі гінекологи (Акушер-гінеколог) в Києві (Солом'янський район)

Інна Чернишова
Олександр Анатолієвич неймовірний лікар-хірург-гинеколог. Саме він вселив надію багато років тому, що в майбутньому я стану мамою. І це здійснилося!!! 8 років тому робив міоєктомію. Видалив міому з матки, яка була на її поверхні, перевірив маточні труби. А через 3 роки я завагітніла самостійно у 42 роки, зараз дитині 4, я така вдячна цьому лікареві за турботу і гарну роботу. Він надихнув мене!А ще перед пологами проконсультував мого лікаря, з яким я народжувала, щодо попередньої операції, я народжувала природнім шляхом! Олександр Волошин - найкращий лікар.
Илона
Спасибо Вам Вероника Валерьевна!Такой и должен быть настоящий специалист,чуткий, внимательный и душевный.
Аліна
Неймовірна Вероніка Валеріївна
30 листопада '-1 г.
Он лучший специалист в своей области
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Доктор Уланова Вероніка Валеріївна спеціалізується в області гінекології, репродуктології. Надає послуги з ведення вагітності, лікування позаматкової вагітності, запальних захворювань, консультує.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог надає послуги з лікування різних захворювань. Займається лікуванням ерозії шийки матки, консультує.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Сексолог, УЗД-фахівець, Хірург
Лікар-гінеколог, ендокринолог вищої категорії. Займається веденням вагітності, кольпоскопією, контрацепцією, гінекологічним масажем, радіохвильової і лазерної хірургії в гінекологічній сфері, що володіє повним спектром діагностичних методик в гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог, основні напрямками в роботі, є: лікування запальних процесів статевої сфери, безпліддя, безопераційне лікування доброякісних пухлин матки і яєчників, порушення менструального циклу, ерозій шийки матки (радіохвильовий метод лікування), дисгормональні захворювання молочних залоз. Регулярно відвідує наукові конференції та семінари.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В м.Шулявська52
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност
Акушер-гінеколог надає послуги з проведення скринінгового УЗД. Займається лікуванням захворювань шийки матки, веденням вагітності, проведенням УЗД вагітних, консультує.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Акушер-гінеколог, пренатальний діагност
Доктор Таран Олександра Іванівна спеціалізується в області гінекології, діагностики. Займається лікуванням молочниці, гарднереллеза. Консультує, проводить кольпоскопію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії спеціалізується на лікуванні захворювань матки, а також запальних недуг жіночої сечостатевої системи. Займається консультативним прийомом пацієнтів, проведенням профілактичних оглядів, виконанням ряду діагностичних процедур, включаючи кольпоскопію і біопсію шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гинеколог, Главный врач медицинского центра
21 рік досвіду
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, акушер-гінеколог. Має ступінь кандидата медичних наук. Проводить консультаційні прийоми. Досконало володіє технікою проведення малоінвазивних гінекологічних процедур, зокрема діагностичної та терапевтичної гистероскопии, а також лапароскопічних операцій.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Маммолог
Лікар Джаваншира Арман займається терапією і діагностикою захворювань жіночих статевих органів. Проводить огляд пацієнток і призначає лікування при ерозії шийки матки, запальних процесах у яєчниках. Надає послуги з переривання вагітності, консультує жінок з безпліддям. У медичній практиці використовує як консервативні, так і хірургічні методи лікування. Здійснює кольпоскопію й УЗД органів малого таза. Компетентний у питаннях ендокринології та пренатальних досліджень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.1
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування запальних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу, проводить профілактику і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5