Парпалей Кароліна Костянтинівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност
Лікар вищої категорії
Акушер-гінеколог надає послуги з проведення скринінгового УЗД. Займається лікуванням захворювань шийки матки, веденням вагітності, проведенням УЗД вагітних, консультує.

Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216

Полина
Хороший доктор, смотрит очень внимательно, ничего не пропускает. Приемом и диагностикой осталась очень довольна. Все по делу мне объяснили.
Оля
Благодарна Каролине Константиновне за внимание и заботу!
Проходила УЗИ у Парпалей. Приятный доктор, все мне объяснила доходчиво. Я довольна приемом.
Дякую нашому Лікарю за донечку, нам вже 1рік 5 місяців

• 2002 р. — Київський медичний університет УАНМ, за фахом "Лікувальна справа";
  • 2003 р. — Спеціалізація по напряму "Акушерство і гінекологія", при Національній медичній академії післядипломного утворення (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2004 р. — Спеціалізація по напряму "Ультразвукова діагностика", при НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ

• 2012 р. — Тематичне удосконалення по темі "Актуальні питання дитячої гінекології", НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2013 р.- Стажування по темі "Онкогінікологія", ГУ "Національний інститут раку", м. Київ.

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України;
  • Член Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики;
  • Член The Fetal Medicine Foundation (United Kingdom).