Лікарі ендоскопісти в Києві (Солом'янський район)

Роман
Отличный специалист! Полностью компетентный и хороший.
30 листопада '-1 г.
Р.П.
Відмінний лікар! Орест Мирославович дуже кваліфіковано консультує пацієнтів. Нам дуже сподобалося як він провів обстеження моєму батькові.Після, все детально пояснив, що він там побачив. За його заключенням, встановили відповідний діагноз.
14 лютого '20 г.
Алиса
Чудовий та професійний лікар! Моєму батькові діагностували поліп шлунку. Постало питання у виборі спеціаліста для видалення новоутворення. Свій вибір зупинили на цьому лікарі. Спеціаліст зробив все на найвищому, професійному рівні.
27 лютого '20 г.
Ендоскопіст
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює діагностику і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту за допомогою ендоскопічного обладнання. Займається видаленням поліпів у кишечнику. Виконує лігування варикозно розширених вен стравоходу. Виїжджає додому до пацієнтів. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507
Хірург, ендоскопіст
Ендоскопіст
21 рік досвіду
Олексій Григорович лікар ендоскопіст найвищої категорії. Спеціалізується на проведенні таких видів діагностики як: колоноскопія, бронхоскопія, хромоендоскопія тощо. Також доктор проводить ендоскопічні втручання