Власенко Тетяна Борисівна

Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог, основні напрямками в роботі, є: лікування запальних процесів статевої сфери, безпліддя, безопераційне лікування доброякісних пухлин матки і яєчників, порушення менструального циклу, ерозій шийки матки (радіохвильовий метод лікування), дисгормональні захворювання молочних залоз. Регулярно відвідує наукові конференції та семінари.

Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В м.Шулявська52

Евгения
Очень понравился прием. Всё чётко по теме. Буду наблюдаться только у Т.Б. , хоть и ехать с Академгородка на Черниговскую ))) а еще, очень красивая )
Едуард
До Власенко зверталася неодноразово - для консультації та лікування. Мені здалося, що Тетяна Борисівна повністю віддається роботі і вкладає в неї всі свої знання, старання, терпіння. Дякую за допомогу, побільше б таких лікарів!
Олеся
Назначила хорошие препараты, которые реально помогли. Спасибо!
Наблюдалась у Власенко Татьяны Борисовны. Только хорошие отзывы.
Катюша
Обращалась за консультацией, получила ответы на все вопросы. Теперь знаю, к кому идти на прием.
Уже два раза обращалась к ней для лечения заболеваний. Оба раза лечение прошло успешно и я быстро вернулась к привычной сексуальной жизни
Шайдурова Олеся
Під час медогляду була привітна і зразу надала консультацію відносно подальших кроків лікування. Роботою лікаря дуже задоволена )

• 1988 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа», м. Києві.
Схожі спеціалісти:
Онкогінеколог, гінеколог, онкохірург