Лікарі діагности в Києві (Солом'янський район)

Дария
Евгения Николаевича мне посоветовали . Попала на приём . Врач очень хороший ! Рекомендую
03.05.2017
Божок Євген допоміг діагностувати мені захворювання. Нещодавно він робив мені магнітно-резонансну томографію. Лікар зробив діагностику, інтерпретував результати. Після цього мені був поставлений остаточний діагноз. Зараз я лікуюся. Я вдячна лікарю за те, що він визначив проблему мого організму.
26.04.2017
Після того як мені поставили діагноз «фіброаденома грудей», я вже почала вважати, що це вирок. Проте на прийомі у лікаря Євгена я зрозуміла, що не все так погано. Його сучасні методи лікування і позитивне налаштування допомогли мені впоратися з хворобою. Зараз я здорова і розумію, що головне, це не втрачати надії й знайти гарного лікаря.
Аня
Диагностику проводит качественно, вообще ничего плохого сказать не могу. Рекомендую этого врача
08 січня '17 г.
Маммолог, радиолог-маммолог
31 рік досвіду
Лікар-діагност, фахівець із радіології, кандидат медичних наук. Спеціалізується в галузі мамології, виявлення та лікування онкологічних захворювань молочних залоз. Надає експертні консультації. Володіє сучасними методами дослідження, у тому числі методом магнітно-резонансної томографії. Здійснює розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 1700 грн
Ендокринолог, Андролог, Лікар ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії. Володіє 7 науковими роботами та має один патент України.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-діагност
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Наталія Володимирівна спеціалізується в області акушерства, гінекології. Великий досвід роботи УЗД-діагностом. Надає консультативні послуги з діагностування та лікування: гінекологічних порушеннях (вагітність в анамнезі, патологія шийки матки). Веде вагітних і жінок з безпліддям. Проводить ультразвукові дослідження органів малого таза (трансвагінальне і трансабдоминальное). Виявляє вроджені аномалії розвитку плода (за допомогою скринінгу). Надає допомогу при плануванні сім'ї, проводить діагностично-лікувальні операції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація 890/990 грн.
Ортопед, Травматолог, УЗД-фахівець
Лікар-травматолог, також спеціалізується на ортопедії та функціональної діагностиці. Приймає пацієнтів різного віку з травматичними ушкодженнями, що включають вивихи будь-якої складності, переломи відкритого і закритого типу, розтягнення та розриви зв'язок. Оглядає, ставить діагноз і призначає відповідне лікування. Контролює процеси загоєння за допомогою рентгенографії та УЗД суглобів. Складається в Українській асоціації травматологів-ортопедів.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар акушер гінеколог, займається діагностичним дослідженням і лікуванням менструального циклу, органів малого таза, захворювань ЗПСШ, передракових і фонових станів шийки матки. Проводить кольпоскопію, надає послуги з установки і видалення внутрішньоматкових контрацептивів, видаляє доброякісні утворення зовнішніх статевих органів, веде вагітних. Людмила Володимирівна є УЗД-діагностом вагітних, молочних залоз, щитовидної залози, черевної порожнини і заочеревинного простору
Терапевт, УЗД-фахівець, Ендоскопіст
Доктор спеціалізується в області терапії, ультразвукової діагностики та ендоскопії. Займається виявленням та лікуванням функціональних розладів травної системи, запальних захворювань стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, тонкого і товстого кишківника. Виконує первинний скринінг хвороб серцево-судинної, дихальної та сечовидільної систем. Проводить езофагогастродуоденоскопію і колоноскопію.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар проводить комплексну діагностику гінекологічних захворювань, з включенням УЗД дослідження. Призначає медикаментозну терапію вагініту, ерозії, кандидозу та інших бактеріальних хвороб. Використовує сучасні препарати. Приймає за попереднім записом.
Рентгенолог, Радіолог, УЗД-фахівець
Доктор Логаніхіна Катерина Юріївна, кандидат медичних наук. Спеціалізується в області рентгенології, радіології, ультразвукової діагностики. Надає послуги УЗ-діагностики черевної порожнини, органів малого таза, щитовидної залози, плевральних порожнин. Також займається проведенням рентгенівського дослідження органів грудної клітини. Надає послуги консультації радіолога.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення) м.Вокзальна388м.Олімпійська4513
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики (1 категорія акушерство і гінекологія, 2 категорія -УЗД)
Рентгенолог, КТ-діагност
Лікар рентгенолог вищої категорії. Надає послуги з променевої діагностики в травматології та ортопедії, проводить комп'ютерну томографію органів і систем. Закінчила Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Теодора Драйзера, 19 (2-а поліклініка Деснянського району, 7 поверх, відділення рентгенології) р.Деснянський
Київ пр-т Любомира Гузара (Космонавта Комарова), 3 (лікарня Медмістечко, корп. 5) м. Берестейська4014м.Шулявська4813