Лікарі інфекціоністи в Києві (Солом'янський район)

Андрей
Отличный доктор! Рекомендую всем знакомым и родным! Большое спасибо за помощь!
30 листопада '-1 г.
Ликп
Пришли с серьезной проблемой. Доктор оказалась очень и очень хорошим специалистом. Назначила анализы и видно что человек заинтересован меня вылечить. Спасибо.
10 липня '19 г.
Стас
Неприятную болячку я недавно хватонул, даже вспоминать неприятно. Одно радует, что к Надежде Валерьевне совершенно случайно попал на лечение. Доктор Ильюк прекрасный инфекционист, знает как быстро и без последствий поставить пациента на ноги. Браво!
06 лютого '17 г.
Карина
Впервые попала на приём к Ярославу Юрьевичу с жёстким бронхитом. Он достаточно быстро вылечил меня. И теперь я прихожу к Власенко со всеми проблемами по терапии. Никаких нареканий к его работе у меня нет, вполне адекватный врач.
09 лютого '17 г.
Терапевт, Сімейний лікар
Лікар терапевт. Надає послуги з ведення і лікування пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, органів дихання, виконує розшифровку ЕКГ, рентгенснімков.
Консультація от 580 грн.
Клінічний імунолог, інфекціоніст
Лікар-інфекціоніст, має вищу категорію, займається лікуванням різних інфекційних захворювань: ГРВІ, вірусні інфекції, хвороба Лайма, гепатит, харчові токсикоінфекції, грибкові зараження. У компетенції Надії Валеріївни консультування пацієнтів з ВІЛ, вакцинопрофілактика інфекційних захворювань. Симптомами звернення до лікаря служать тривалий кашель, діарея, блювота, висип, нежить, біль у горлі, головний біль, світлобоязнь, збільшення лімфатичних вузлів, атипові виділення з піхви або сечовивідного каналу.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Сімейний лікар, інфекціоніст
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань серцево-судинної та дихальної систем. Приймає пацієнтів із запальними процесами ЛОР-органів, патологіями шлунково-кишкового тракту та сечовидільної системи. Успішно лікує залізодефіцитну анемію, подагру, герпетичні інфекції, кишкові інфекції, харчові отруєння та лихоманку неуточненого генезу. Проводить обстеження пацієнтів перед плануванням вагітності.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Консультація 800(только онлайн)
Інфекціоніст
21 рік досвіду
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою інфекційних захворювань. Спеціалізується на терапії ангіни, ГРВІ, грипу, гострих кишкових отруєнь, кору, краснухи, вітряної віспи. На практиці застосовує сучасні методи лікування.