Ковальчук Людмила Олександрівна

Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії
Доктор Ковальчук Л. О. спеціалізується на лікуванні захворювань гінекологічного профілю. Здійснює терапію вагініту, кандидозу, ендометриту, ерозій та інших патологій репродуктивної системи жінки. Застосовує методи кольпоскопії, проводить профілактичні огляди.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921

Долго не могла избавиться от проблем с гинекологией. Людмила Александровна мне очень помогла, с тех пор я постоянно у нее наблюдаюсь. Очень всем довольна.
Лечилась я недавно у Людмилы Александровны. Он с легкостью провела терапию вагинита, и благодаря медикаментозному лечению удалось наладить работу яичников. Спасибо!
Людмила ви дуже хороший лікар, ввічлива, спокійна і дуже добре виконуєте свою роботу. Я всім раджу вас і говорю що ви номер один
Helena Sadaeva
Хороший, грамотный специалист. Вылечила мне послеродовой эндометрит. Рекомендую ее всем, у кого есть проблемы по-женски. Лишнего не назначает. Обращение очень вежливое, тактичное.
Саша
Не единожды лечила, спасибо за все!
13 квітня '23р.
Людмила Олександрівна - лікар, до якого хочеться повертатись. Завжди тактовна, усміхнена, пояснює все, що не зрозуміло.

• 2010 р. — Вінницький Національний медичний університет ім. Н. І. Пирогова, медичний факультет;
  • 2013 p. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка — інтернатура за фахом «акушерство і гінекологія».

• 2013 p. — ТУ «Кольпоскопія та запальні захворювання шийки матки»;
  • 2015 p. — «Основи УЗД в акушерстві та гінекології».