Лікарі анестезіологи в Києві (Солом'янський район)

Яна
Доктор Игорь Александрович — профессионал, которому можно доверять! Мне провел назначенную неврологом процедуру быстро и безболезненно, очень поддерживал и все доходчиво разъяснял. Я впечатлена тем, насколько хорошо доктор относится к пациентам, к коллегам, очень вежлив и сдержан. Однозначно рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Виолета
Волик Игорь Александрович имеет не только теоретические знания, как кандидат медицинских наук, но и является одним из лучших в нашей стране детских анестезиологов. Проводил операцию нашему сыну. Восстановление после наркоза прошло просто супер. Всем рекомендую, вы точно не пожалеете о своем выборе!
16 березеня '19 г.
Дарья
Это была моя первая операция и первый общий наркоз. Я эстественно переживала, накануне операции попросила о консульиации с анастезиологом. Спасибо Владиславу Валерьевичу, нашел время встретиться со мной, всё подробно и с юмором объяснил. На операцию уже шла без страха. Уснула за секунду, проснулась тоже легко, только немного трясло. Я не бредила, сразу после пробуждения могла адекватно говорить. Нароз сейчас не тот, что раньше. Пишу для тех, кто читает страшные отзывы в интернете, многолетней давности,- волосы не выпадают!) Всем удачи)
12 березеня '18 г.
Спасибо доктору за помощь при родах. Без этого я бы не справилась. Огромная человеческая благодарность!
18 грудня '16 г.
Анестезіолог, реаніматолог
Анестезіолог першої категорії надає послуги з проведення анестезії. Займається внутрішньовенної, спінальної, епідуральної анестезією.
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216
Анестезіолог, дитячий анестезіолог
Доктор спеціалізується в області планової та ургентної анестезіології в абдомінальній хірургії, гінекології та травматології. Приймає як дорослих, так і дітей. Бере участь в міжнародних конференціях, семінарах і симпозіумах.
Консультація от 580 грн.
Анестезіолог, реаніматолог
Лікар-анестезіолог, реаніматолог вищої категорії. Надає невідкладну допомогу, здійснює реанімаційні заходи при критичних станах, проводить підготовку пацієнтів до оперативних втручань. Спеціалізується на лікуванні таких патологій, як інсульт, інфаркт міокарда, набряк легенів, набряк мозку, зупинка серця. Виробляє підбір оптимального виду анестезії та дозування знеболюючих препаратів з урахуванням індивідуальних особливостей хворого.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Анестезіолог
Лікар-анестезіолог, отримала вищу кваліфікаційну категорію, займається різними видами анестезії: внутрішньовенної, епідуральної, спінальної. Проводить попередні консультації, контролює стан пацієнтів під час виконання хворобливих процедур.
Анестезіолог-реаніматолог
Анестезіолог-реаніматолог вищої категорії, спеціалізується на проведенні знеболюючих процедур та наданні невідкладної допомоги у важких випадках. У його компетенцію входить проведення спінальної, епідуральної, провідникової, місцевої та загальної анестезії. Лікар відповідає за підготовку до операції пацієнта, моніторинг його стану і екстрені заходи у разі загрози життю.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) р.Солом'янський
Анестезіолог
Доктор Недашківська Яніна Валеріївна займається введенням і контролем дії анестезії, тобто повної або часткової втрати чутливості частин тіла пацієнта. Забезпечує знеболюючий ефект під час оперативних втручань, а також при травматичних ушкодженнях. Виконує всі види анестезії, включаючи спинальную, внутрішньовенну і епідуральну. Крім того консультує пацієнтів з підбору оптимальних засобів, використовуваних для знеболювання.
21 рік досвіду
Лікар-анестезіолог першої кваліфікаційної категорії забезпечує контроль стану пацієнта під час хірургічних втручань. Індивідуально підбирає і вводить знеболюючий препарат, виконує як місцеву, так і загальну, анестезію. Надає послуги також і при больових синдромах, вивихах, переломах та інших пошкодженнях, що вимагають зниження чутливості нервових закінчень пацієнта, щоб уникнути виникнення больового шоку.
Анестезиолог
Доктор Демьянчук Максим Алексеевич специализируется в области анестезиологии. Предоставляет услуги по проведению внутривенной, спинальной, эпидуральной анестезии.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Анестезіолог
Лікар спеціалізується в області анестезіології. Має досвід проведення хірургічних втручань з використанням штучного кровообігу і циркуляторного арешту. Бере активну участь в міжнародних конференціях і семінарах, публікує наукові праці в різних медичних виданнях.
Анестезіолог
Лікар-анестезіолог, має другу кваліфікаційну категорію, займається забезпеченням безпеки здоров'я пацієнта під час проведення оперативного лікування. Це досягається під час блокування нервових імпульсів на певній ділянці або під час занурення хворого в медикаментозний сон. Доктор Турчина консультує пацієнтів перед проведенням хірургічних втручань, підбирає оптимальну дозу анестетиків з урахуванням різних індивідуальних параметрів хворого.