Лікарі психотерапевти в Києві (Солом'янський район)

Василий
Константин Александрович, спасибо за вашу помощь и желание улучшить мое состояние
03 травня '20 г.
Юрій
Дякую за відношення, гарні умови та доброзичливе ставлення до мене
24 квітня '20 г.
Ірина
Костянтин Олександрович - це приклад уважного і доброзичливого відношення до людей
13 липня '20 г.
Олег
Костянтин Олександрович допоміг вчасно припинити подальший розвиток тривожного стану
17 серпня '20 г.
Психолог-практик, психолог-викладач, сертифікований психотерапевт
Викликати лікаря додому
Спеціалізується на клієнт-центрованій психотерапії. Працює з розладами харчової поведінки (анорексія, булімія, компульсивний переїдання, орторексія, проблема ваги), тривожними, депресивними та іншими емоційними розладами, проблемами адаптації, з наслідками насильства. Займається гармонізацією сімейних, батьківсько-дитячих, робочих відносин, ПТСР. Працює з дітьми в рамках психологічного консультування та ігровій психотерапії (проблеми гіперактивного поводження, розлади аутистичного спектру, тривоги, фобії, соціальна адаптація), з сім'ями. Автор 3 науково-методичних посібників та науково-методичних рекомендацій, 26 наукових статей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Консультація 1900 грн.
Психіатр
Викликати лікаря додому
Спеціаліст проводить діагностику і лікування психічних розладів у наркозалежних пацієнтів. Приймає пацієнтів з галюцинаціями, спробами суїциду і постійної безсонням. В ході лікування застосовує як традиційні, так і сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Психіатр, психотерапевт
Лікар психіатр, психотерапевт вищої категорії, доктор медичних наук. Фахівець у галузі фармакотерапії психозів. Борис Володимирович розробив концепцію мультимодальної моделі поєднаної психотерапії та психофармакотерапії невротичних та соматоформних розладів. Автор понад 800 наукових праць, у тому числі 5 підручників, 25 монографій, 30 посібників, 8 винаходів, 40 методичних рекомендацій. Керівник 53 докторських та кандидатських дисертацій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Психіатр, психотерапевт
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Консультація 1000/1200 грн.
Психіатр, психотерапевт
Лікар проводить індивідуальні консультації, психокорекцію, медикаментозне лікування. Вільно володіє англійською.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Психолог, психотерапевт
Досвід роботи більше 18-ти років, наполегливість та стресостійкість.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Психіатр, Психотерапевт, Психолог
Спеціаліст займається виявленням і лікуванням психічних розладів. Надає консультативну, діагностичну, психотерапевтичну та психофармакологічні допомогу. Займається лікуванням депресивних розладів, неврозів, фобій, тривоги, обсесивно-компульсивних розладів, захворювань шизофренічного спектра, підвищеної дратівливості, проблем залежності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Арт-терапевтка, КПТ-тренерка, Практичний психолог, дитячий психотерапевт
Я психологиня, aрт-терапевткa, працюю з дорослими, підлітками, пaрaми, бaтьками, веду групи підтримки. Багато працюю з психологічними травмами у дорослих, підлітків та дітей Це про травми розвитку, які суттєво впливають на нaше життя, наші вибори, почуття, стреси, птср й ін. Для мене особисто найкращим результатом терапії є полегшення, коли мій клієнт може усвідомити, що з ним відбувається, що його почуття нормальні і що його стан не безнадійний, і що він має право на набагато більше, ніж здавалось, і терпіти зовсім не обов’язково. А ще терапія це про підтримку, коли є хтось, хто вислухає, без критики, оцінки, допоможе розібратись і прийняте своє унікальне і важливе рішення та пережити почуття, пов’язані з цим рішенням чи обставинами в житті.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Психолог
Лікар-психолог надає медичну допомогу пацієнтам при депресіях, неврозах, розладах мислення, тривожних і нав'язливих станах. Допомагає позбутися від комплексів, надає підтримку при проблемах із соціальною адаптацією. Крім того, проводить психотерапію, як частина лікування від ігрової, алкогольної або наркотичної залежностей.
Психіатр, психотерапевт
Доктор Буканова Тетяна Сергіївна спеціалізується в областях психіатрії та психотерапії. Консультує при тривожності і нав'язливих станах. Надає медичну допомогу пацієнтам з фобіями і панічними атаками. Проводить сеанси в якості психотерапевта, аналізує стан хворого і ставить діагноз. Виписує рекомендації, медикаментозне чи інше лікування. В роботі застосовує когнітивно-поведінкову терапію.