Коханенко Світлана Олександрівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Лікар акушер-гінеколог, УЗ-діагност першої категорії. Надає послуги з ведення вагітності, діагностики та лікування патологій шийки матки, запальних захворювань органів малого таза, виконує кольпоскопію, инсеминацию, УЗ-скринінг вагітних. Закінчила Донецький національний медичний університет імені М. Горького.

Хочу оставить свой отзыв о центре Сити Клиника, а особенно поблагодарить гинеколога Коханенко Светлану. Я наконец осуществила свою мечту, я стала мамой. Спасибо за кропотливую работу, неутомимый труд и веру!
20 квітня '18р.
Прекрасный специалист. Консультация и лечение эффективно. Рекомендую.
Olie
Светлана Александровна высококвалифицированный акушер-гинеколог с ответственным подходом к работе. О ней хорошо многие отзываются. Нравится, что Коханенко не сложно по окончании приема, ответить на вопросы пациента.
Приходила к ней на УЗИ по беременности. Очень хороший и внимательный врач. Все подробно рассказывает.
Светлана Александровна выслушала меня, ответила на все вопросы, назначила лечение. Все четко, без промедления и лишней информации. Спасибо.
Приходила к ней на консультации во время беременности. Предоставленными услугами довольна!
Катерина
Отличный специалист.

• 2008 р. — Донецький національний медичний університет імені М. Горького.

• 2011 р. — спеціалізація «Ультразвукова діагностика»;
  • 2011 р. — «Планування сім'ї та методи контрацепції»;
  • 2012 р. — ТУ «Гінекологічна ендокринологія»;
  • 2012 р. — ТУ «Патологія шийки матки та кольпоскопія»;
  • 2013 р. — «Комплексна допомога при перериванні вагітності»;
  • 2014 — Основи доплерографії.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець