Пранова Ольга Володимирівна

Акушер-гинеколог, Гинеколог, Репродуктолог
Лікар - акушер-гінеколог, репродуктолог, фахівець в області вирішення проблем безпліддя і невиношування вагітності (репродуктолог), займається лікуванням в області ендокринної гінекології, лікування запальних захворювань органів малого таза, гірудотерапії в гінекології, патології шийки матки, ведення вагітних високої групи перинатального ризику. Володіє класичними і малоінвазивними методиками хірургічного лікування органів малого таза, УЗД в гінекології.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216

Жанна
Дуже дякую Ользі Володимирівні, що не тільки призначила мені хороше лікування, але і проконтролювала його до мого повного одужання. Відчувається, що Пранова відповідально ставиться до своєї роботи!
Диана
Я счастлива, что обратилась к Ольге Владимировне! Теперь я снова чувствую себя женщиной!

• 1998 р.— Сумський національний університет, медичний факультет;
  • 2000 р. — інтернатура на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти;
  • 2003 р. — клінічна ординатура при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ.

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.