Лікарі неврологи в Києві (Солом'янський район)

Наблюдаюсь у Дмитрия Николаевича 5 лет. Рекомендую! Спасибо Вам, добрый, чуткий, понимающий, проницательный человек. Вы — замечательный врач, отменный специалист своего дела и, если бы не Вы, кто знает, как моя судьба сложилась бы дальше. Моя рука и моя спина тому подтверждение! Я искренне Вас благодарю и от души желаю терпения, долгих лет безупречной деятельности с быстрым выздоровлением пациентов, удачи, мира, счастья и личного благополучия. А, главное, сами не болейте! Это тот Доктор, за которым я пойду в любую клинику, в любое подразделение, где бы оно не находилось !
30 листопада '-1 г.
Впервые попала к к доктору Москаленко Дмитрию Николаевичу на минувшей неделе. Давно не встречала настолько грамотного, внимательного и чуткого невролога. Мне несомненно повезло! Спасибо!
12 червеня '18 г.
Дмитрий Николаевич избавил меня от боли в спине за 3 дня а мучилась я лет 10 ! отзывы только положительные .Прекрасный специалист с огромным багажом знаний.Всё профессионально, нормально, тактично, доброжелательно!
08 березеня '16 г.
Невролог
Лікар невролог. Надає послуги з лікування та діагностики патологій хребта, вегетативних розладів, судинних захворювань головного мозку, захворювань нервової системи. Закінчив Курський Медичний Державний Університет. З 2016 Заслужений лікар України.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Невролог, епілептологі
Лікар спеціалізується на діагностиці рідкісних та спадкових неврологічних захворювань у дітей. Здійснює патронаж дітей до року. Лікує епілепсію, головні болі і тики, аутоімунні хвороби нервової системи. Є автором понад 40 публікацій з епілепсії. Бере активну участь в семінарах та конференціях.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Київ пр-т Василя Порика, 13 Б м.Мінська8212м.Сирець6214м. Нивки8615
Невролог, рефлексотерапевт
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань центральної нервової системи за допомогою стандартних медикаментозних методик та спеціального впливу на рефлекторні зони. Проводить лікувальні паравертебральні блокади та точок виходу черепних та спинно-мозкових нервів, голкорефлексотерапію неврологічних захворювань та медикаментозну фармакопунктуру сегментарних точок, PRP-терапію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Терапевт, Ендокринолог, Гомеопат, ДРТ-діагност
Доктор першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі ендокринології, терапії. Надає послуги гомеопата, діагноста. Веде консультативні прийоми. Займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного і ендокринологічного профілю. Валерій Олександрович є членом Міжнародної медичної гомеопатичної ліги (LMHI), асоціації гомеопатів України, а також членом української філії Товариства натуральної медицини (Ганновер, Німеччина).
Консультація от 220 грн.
Невролог
Лікар невролог вищої категорії .
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Невролог
Лікар дитячий невролог з 30-річним стажем роботи, спеціаліст вищої категорії. Записатися на консультацію до Дмитренко Інги Василівни рекомендується при підозрі на розлад роботи нервової системи центрального або периферичного відділів. Доктор надає допомогу пацієнтам із затримкою психічного розвитку, займається реабілітацією після травм з неврологічним дефіцитом. Крім того, Дмитренко Інга Василівна навчає молодих батьків правилам спілкування, догляду за дітьми, що мають особливості розвитку ЦНС. Запідозрити патологію у дитини можна на підставі наступних клінічних симптомів - мізерна емоційність, загальмованість, зациклення на певному предметі, відсутність інтересу до навколишнього світу, неуважність, плаксивість, дратівливість, порушення / уповільнення мовного розвитку, відставання малюка в фізичному розвитку (недобір маси тіла, невиконання навичок, властивих дітям даного віку).
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило) р.Солом'янський
Невролог, терапевт
Нарколог, терапевт, невролог. Веде консультативний прийом. Займається діагностикою та лікуванням захворювань загальнотерапевтичного і неврологічного профілю. Надає наркологічну допомогу.
Консультація от 300 грн.
Невропатолог
Доктор займається діагностикою та терапією неврологічних захворювань. Лікує судинні патології, травми і розлади периферичної нервової системи. Бере участь в міжнародних конференціях і семінарах за фахом.
Консультація от 580 грн.
Невролог, вертеброневролог
Доктор Локтіонов Іван Вікторович спеціалізується в областях неврології і вертебрології. Консультує з питань обох сфер. Діагностує і лікує хвороби кістково-м'язової системи, порушення периферичної та центральної нервових систем. В роботі застосовує рефлексотерапію, також сертифікований як мануальний терапевт. Проводить сеанси лікувального і профілактичного масажу.
Київ пр-т Повітрофлотський, 20/1 р.Солом'янський
Невролог, нейрохірург
Доктор спеціалізується на лікуванні неврологічних захворювань, в тому числі оперативним шляхом. Здійснює діагностику роботи периферичної та центральної нервової системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9