Сторінка 7. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар Резніченко Ірина Валеріївна працює акушером-гінекологом, володіє навичками проведення УЗД органів жіночої репродуктивної системи. Надає допомогу у виборі засобів контрацепції, лікує безпліддя, ендометрит, вагініт, кольпіт, менструальную дисфункцію, а також консультує щодо профілактики зараження захворюваннями, що передаються при інтимному контакті.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Бровари б-р Незалежності, 17 (корп. 2 пов. 2)
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар проводить діагностику та лікування захворювань шийки матки, захворювань молочної залози. Спеціалізується в галузі ендокринної гінекології, займається веденням вагітності, веденням вагітності у жінок з екстрагенітальною патологією та невиношуванням, багатоплідною вагітністю. У роботі використовує такі методики, як радіохвильова хірургія (коагуляція, ексцизія, конізація шийки матки, доброякісні новоутворення піхви та ЗСО), гістерорезектоскопія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Сексолог, УЗД-фахівець, Хірург
Лікар-гінеколог, ендокринолог вищої категорії. Займається веденням вагітності, кольпоскопією, контрацепцією, гінекологічним масажем, радіохвильової і лазерної хірургії в гінекологічній сфері, що володіє повним спектром діагностичних методик в гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Тарасенко Юлія Володимирівна, спеціаліст вищої категорії. Пропонує пацієнтам консультації акушера-гінеколога щодо підготовки до вагітності і її проходження. Курирує процес родової діяльності і спостерігає пацієнтку в післяпологовий період. Проводить лікування ерозії шийки матки, кіст яєчників, пухлин, діагностує і лікує інфекційні захворювання і ЗПСШ, хвороби матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог
Доктор спеціалізується в області акушерства та гінекології, виконує УЗД для вагітних. Протягом 17 років успішно лікує ендометріоз, ерозію і інші патології шийки матки. Проводить ультразвукове дослідження маткової порожнини і органів малого тазу. Систематично бере участь в міжнародних конференціях, має близько 20 публікацій в наукових виданнях.
Записатися на прийом18 онлайн записів
Пластичний хирург
Пластичний хірург вищої категорії, спеціалізується на естетичної корекції пропорцій тіла і обличчя за допомогою хірургічних втручань. Доктор Юрченко має значний досвід практичної роботи, є автором кількох десятків наукових публікацій, 4 медичних патентів. До лікаря звертаються тоді, коли хочуть змінити форму або розмір грудей, позбутися від наслідків травм, позбутися від надлишків підшкірного жиру, підкоригувати овал обличчя, форму носа і т.д. Денис Олександрович здійснив вже понад 1000 операцій з корекції грудей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Акушер-гінеколог
Доктор Сумленний Зоя Валентинівна має вищу лікарську категорію в області гінекології. Займається лікуванням недуг репродуктивної системи жінки будь-якої етіології. Ставить діагноз на підставі результатів кольпоскопії, радіохвильової біопсії і ультразвукового дослідження. Спостерігає вагітних, надає послуги консультації, здійснює індивідуальний підбір засобів контрацепції персонально для кожної пацієнтки. Лікує такі захворювання, як інфекції, що передаються статевим шляхом, полікістоз яєчників, міома матки. Практикує медикаментозне і радіохвильове лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог спеціалізується на лікуванні запальних, інфекційних, передракових та інших патологій жіночих статевих органів. Доктор Яловенко Е. А. займається корекцією порушень, які супроводжують період менопаузи у жінок, проблем із зачаттям, ускладнень після пологів та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Лікар Щербанюк Оксана Михайлівна спеціалізується в області гінекології. Веде консультативні прийоми, надає послуги з діагностики та лікування запальних, зокрема ендометріозу, а також інфекційних захворювань жіночих статевих органів, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Виконує корекцію гормонального фону при менструальних порушеннях, дисгормональних розладах. Проводить УЗД органів малого таза, кольпоскопію, бере мазок на флору.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, лікар УЗД
Лікар призначає лікувальну терапію при порушенні менструального циклу, боля у животі, болі у ділянці попереку, болі під час інтимної близькості, здутті живота, наборі зайвої ваги, акне, зайвому оволосінні, коливанні настрою, припливах, підвищеній пітливості. Займається діагностикою та лікуванням запальних хвороб ЗМТ, ендокринних порушеннях, захворюваннях шийки матки, доброякісних пухлин, онкологічних хвороб, порушень у перименопаузальному періоді, клімактеричного синдрому.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.1
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський