Сторінка 9. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Гинеколог-эндокринолог, Репродуктолог
Доктор Козачок Анжеліна Андріївна спеціалізується на терапії патологій жіночої репродуктивної системи і захворювань ендокринного характеру. Проводить консультаційні прийоми для пацієнток, які планують вагітність, обстежує жінок з підозрою на безпліддя. Діагностує і лікує кандидоз, вагініт, вульвіт, ендометріоз, ерозію шийки матки, а також сифіліс, гонорею, трихомоніаз. Надає допомогу пацієнткам з порушеннями гормонального фону, займається терапією недуг щитовидної залози.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики, гінеколог-ендокринолог спеціалізується на лікуванні хвороб шийки матки за допомогою малоінвазивних методик лікування. Використовує кріотерапію, лазерну терапію, аргоноплазменную коагуляцію. Проводить ультразвукову діагностику, обстежує пацієнтів на предмет інфекційних хвороб, в тому числі що передаються статевим шляхом. На основі отриманих даних складає план лікування. Спеціалізується на ендокринній гінекології, займається терапією гіперпролактинемії, ендометріозу, гірсутизму.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар Пилипенко Віталій Юрійович - спеціалізується на акушерстві-гінекології. В обов'язки лікаря входить консультативний прийом, проведення діагностики, а також терапія захворювань жіночої репродуктивної системи інфекційно-запального, вродженого, гормонального походження. До Пилипенко В.Ю. звертаються за допомогою при аднекситі, полікістоз яєчників, безплідді, а також для спостереження за станом плоду на всьому протязі вагітності. Доктор володіє навичками проведення кольпоскопії, ультразвукового дослідження репродуктивних органів, діагностичного вискоблювання, методикою постановки і видалення ВМС, виконання Поліпектомія. Спеціаліст дає рекомендації по профілактиці захворювань і консультує пацієнтів з системними хворобами, які порушують роботу органів статевої системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гинеколог
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 А м.Шулявська10
Лікар-гінеколог, ендокринолог, УЗД-фахівець
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець. Спеціаліст естетичної гінекології. Надає послуги з діагностичного вискоблювання цервікального каналу і порожнини матки, видалення стороннього тіла з піхви, відновленню обсягу статевих губ, об'ємному збільшення точки G. Доктор проводить повний великий гінекологічний огляд, капсидний тест, робить діагностику раку яєчників, УЗД сечостатевої системи, коригує гормональний фон. Член Асоціації акушерів і гінекологів України.
Консультація от 1200
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою та терапією запальних захворювань жіночих статевих органів. Лікує також патології шийки матки, порушення менструального циклу, аномальні маткові кровотечі. Виконує кольпоскопію, установку (видалення) внутрішньоматкової спіралі. Проводить УЗД органів малого таза.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Мамолог
Доктор Мірошниченко Тетяна Вікторівна є фахівцем в області акушерства, гінекології. Займається лікуванням інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, а також полікістозних поразок яєчників, ерозії і дисплазії шийки матки. Веде спостереження жінок в період вагітності, під час настання клімаксу. Консультує пацієнтів з питань вибору методів контрацепції.
Гінеколог
Доктор Жегулович Володимир Генріхович, кандидат медичних наук, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гінекології. Консультує пацієнтів з питань проблем зачаття і виношування, присутній на пологах. Займається діагностикою жіночої репродуктивної системи, лікує інфекційні захворювання, кісти яєчників, вивчає патологічні процеси. Є членом міжнародної асоціації акушерів-гінекологів.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Викликати лікаря додому
Лікар займається комплексним лікуванням гінекологічних захворювань. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнток. Виконує УЗД органів малого таза і кольпоскопію. Проводить радіохвильове лікування ерозії шийки матки. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Акушер-гінеколог
Лікар проводить діагностику і лікування гінекологічних патологій. Виконує роздільне діагностичне вишкрібання маткової порожнини і цервікального каналу, кольпоскопію і УЗД органів малого таза. Лікує патології запального характеру, порушення менструального циклу, генітальний ендометріоз, дистрофічні зміни в шийці матки.
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1