Кузьмина Анна Владимировна

Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист
врач высшей категории
Доктор Кузьмина Анна Владимировна – акушер-гинеколог, специалист по ультразвуковой диагностике. Специализируется на заболеваниях репродуктивной системы. Лечит бесплодие, составляет корректирующие схемы терапии при не вынашивании ребенка. Ведет учет беременных. Принимает пациентов в консультативном режиме.

Киев ул. Петрицкого, 17 (ЖК "Видпочинок") м.Святошин14 10 м.Житомирская18 6

Пришла на приём к доктору с целью прервать беременность, после разговора с доктором решила вынашивать и рожать. Спасибо большое за наше маленькое чудо!!!
Любов
Дякую Анні Володимирівні за лікування і можливість бути мамою. Після весіння мене спіткало лихо - позаматкова вагітність, прооперували, видалили ліву маткову трубу. Довгий час намагань завагітніти був марнм, з'сувалося що в правій матковій трубу немає прохідності для яйцеклітини. Звернулися до Анни Володимирівни, пройшли декілька етапів лікування і нарешні настала довгоочікуванна вагітність. Всю вагітність ми спостерігалися у неї і у нас народилася гарненька дівчинка. Дякуючи Анні Володимирівні ми можемо надіятися і на другу дитину. Дякуємо Вам за все!
Наталія
Працюю в школі, робота вимагає завжди бути в гарному настрої і на ногах. У мене з підліткового віку аднексит, більше 15 років лікую його, але все марно, сезонні загострення і постійні лікарнянні. Дякуючи Анні Володимирівні уже більше двох років мене не турбують мої яєчники. Скоро у мене весілля. З Божою і Анни Володимирівни допомогою я скоро стану мамою. Дякую Вам!
Похожие специалисты:
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, Маммолог, УЗИ-специалист
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, Репродуктолог, Маммолог, УЗИ-специалист
Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист, Маммолог, Детский гинеколог
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, УЗИ-специалист