Сіренко Віра Юріївна

Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Кандидат медичних наук Сіренко Віра Юріївна спеціалізується на лікуванні недуг жіночої статевої сфери, а також профілактиці їх ускладнень. Приймає пацієнток з безпліддям, виконує комплексні обстеження з метою виявлення причини патології. Допомагає жінкам в підготовці до ЕКЗ, володіє досвідом проведення процедур штучного запліднення. Консультує сімейні пари з питань планування вагітності. Проводить УЗ-моніторинг овуляції, використовує медикаментозні методи лікування для пацієнтів з гормональними порушеннями.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238

Семья
Выражаю Вам большую благодарность ,за профессиональную работу,за Вашу доброту ,внимание и поддержку на протяжении всей беременности ,если бы не Вы в нашей семье не было бы такого счастья !!!!!
Анжела Щербина
Прекрасный специалист!Внимательная,добродушная ,всегда даёт очень ценные советы.Вера Юрьевна спасибо Вам огромное,благодаря Вам нашему сыночку уже 17 лет. Дай бог Вам и вашему коллективу крепкого здоровья!!!
Лада
Огромная благодарность Вере Юрьевне за работу и отношение к пациентам!
Вера Юрьевна - широкой души человек и при этом прекрасный врач. Редко таких встретишь.

• 1977 – 1983 рр. – Київський медичний інститут ім. Богомольця, лікувальна справа;
  • 1985 – 1986 рр. –Київська міська лікарня №22, інтернатура, акушер-гінеколог;
  • 1989 – 1993 рр. – аспірантура КНДІ ПАГ;
  • Науковий ступінь - кандидат медичних наук.

• Європейської асоціації репродуктологів (ESHRE);
  • Американської асоціації репродуктологів (ASRM);
  • Української асоціації репродуктологів (УАРМ).