Резніченко Ірина Валеріївна

Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Лікар Резніченко Ірина Валеріївна працює акушером-гінекологом, володіє навичками проведення УЗД органів жіночої репродуктивної системи. Надає допомогу у виборі засобів контрацепції, лікує безпліддя, ендометрит, вагініт, кольпіт, менструальную дисфункцію, а також консультує щодо профілактики зараження захворюваннями, що передаються при інтимному контакті.

Лікар працює в клініках:
Бровари б-р Незалежності, 17 (корп. 2 пов. 2)
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь234м.Почайна338

Благодаря Ирине Валерьевне я стала мамой! Мы с мужем долго пытались, лечились, у казалось, лучших врачей. Но помогла нам именно она, именно назначенное ею лечение помогло и дало свои плоды. СПАСИБО за лучший подарок в моей жизни!
Наблюдать у Ирины Валерьевны уже очень долго. Она была моих лечащим гинекологом, наблюдала мою беременность. По сей день пользуюсь ее услугами, так как она для меня идеальный доктор. Учтивая, человечная, прекрасный специалист.
Хочу выразить большую благодарность Резниченко Ирине Валерьевне!Спасибо Вам огромное за Ваш профессионализм и за Ваши старания. Вы не просто помогаете людям, Вы спасаете этот мир. Ирина Валерьевна прекрасный квалифицированный врач,профессионал, по-настоящему преданна своему делу, врач очень внимательный, четко и конкретно все объясняет. Таких врачей я не встречала с ней очень легко, комфортно , ответит на все вопросы( в наше время это редкость) и искренне хочет помочь. Наблюдаюсь у неё больше 4 лет, с ее помощью получилось забеременеть!!!! Беременность первые месяцы были очень тяжёлые , 3 кровотечения Ирина Валерьевна круглосуточно была со мной на связи и спасала меня,благодаря ей мы сохранили желанную беременность. Сейчас наблюдаюсь у неё и нам уже 23 недели. Очень Вам благодарны!!!Оставайтесь таким же прекрасным человеком и замечательным врачом, который ещё поможет далеко не одному поколению пациентов.Спасибо Вам❤️❤️❤️

• 2005 р. — Донецький державний медичний університет ім.. М. Горького.

• 2011 р. — ТУ "Діагностика, лікування та профілактика захворювань молочних залоз ", Донецький національний університет ім. Горького;
  • 2013 р. — ПАЦ "Акушерство і гінекологія ", Донецький національний університет ім. Горького;
  • 2013 р. — Курс "Сучасні підходи до лікування клімактеричного синдрому у жінок";
  • 2013 р. — Науково-практичний симпозіум з міжнародною участю "Міждисциплінарні аспекти ендокринної гінекології та репродуктивної медицини";
  • 2015 р. — ТУ "Репродуктивна ендокринологія", НМАПО ім. Шупика;
  • 2015 р. — Науково-практична конференція "Медична турбота про якість жіночого здоров'я в різні періоди життя";
  • 2015 р. — Міждисциплінарний підхід до передопераційної підготовки та післяопераційної реабілітації пацієнтів із соматичною та репродуктивної патологією";
  • 2016 р. — ПАЦ "Акушерство і гінекологія ", Донецький національний університет ім. Горького;
  • 2016 р. — ТУ "Базова лапароскопічна хірургія. Лапароскопічна хірургія малого таза", Донецький національний університет ім. Горького;
  • 2016 р. — Науково-практична конференція "Органозберігаючі напрямки лікування в практичній гінекології. Неможливе можливо".