Сторінка 6. Гінекологи в Києві

09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, лікар УЗ-діагностики
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні (консервативному і оперативному) інфекцій, що передаються статевим шляхом і запальних захворювань жіночих статевих органів, терапії ендокринних патологій. Володіє навичками ультразвукової діагностики, радіохвильової і лазерної терапії
Консультація 750/600 грн.
Київ вул. Срібнокільська, 12 м.Осокорки135м.Позняки128
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики (1 категорія акушерство і гінекологія, 2 категорія -УЗД)
Гінеколог, репродуктолог
Лікар спеціалізується в області гінекології та репродуктології. Протягом 17 років успішно лікує ендокринні гінекологічні патології, безпліддя і невиношування вагітності. Займається консультуванням сімейних пар з питань планування вагітності. Виконує ультразвукове дослідження органів малого таза.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216
Акушер-гінеколог
Лікар Кирильчук Міла Євгенівна — акушер-гінеколог. Досвід роботи 27 років. Спеціалізується на запальних та інфекційних патологіях репродуктивної системи. Веде вагітність, консультує у питаннях її планування. Допомагає жінкам у складанні індивідуального графіка відновлення менструального циклу. Проводить комплексне лікування. Володіє навичками кольпоскопії.
Акушер-гінеколог
Лікар займається профілактикою, діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує трансвагинальне і трансабдомінальне УЗД, кольпоскопію, біопсію шийки матки. Проводить кесарів розтин, фракційне лікувально-діагностичне вишкрібання цервікального каналу та порожнини матки, видалення поліпів шийки матки. Успішно лікує аднексит, хламідіоз, ендометріоз, гіперплазію ендометрія та аномалії розвитку статевих органів.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар проводить діагностику і лікування гінекологічних захворювань. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає на будинок. Призначає обстеження для виявлення причин безпліддя і невиношування вагітності, займається лікуванням безпліддя. Виконує кольпоскопію, готує до пологів, консультує з приводу грудного вигодовування.
Гінеколог
Спеціаліст проводить діагностику і терапію гінекологічних захворювань. Лікує молочницю, ендометріоз, ендометрит, вагініт, цервіцит, клімакс, передменструальний синдром, міому матки, ерозію шийки матки і полікістоз яєчників. Проводить відеокольпоскопію, займається підбором методу контрацепції. Здійснює ведення вагітності.
Київ вул. Срібнокільська, 12 м.Осокорки135м.Позняки128
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Акушер-гінеколог вищої категорії, УЗД-фахівець спеціалізується на діагностиці, терапії та профілактиці гінекологічних патологій. Здійснює огляд, пальпацію органів малого тазу, молочних залоз. Успішно лікує дисплазію шийки матки, ендометріоз, міому матки, полікістоз яєчників, аднексит та хвороби, що передаються статевим шляхом.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Викликати лікаря додому
Здійснює діагностику і лікування захворювань органів репродуктивної системи у жінок, володіє навичками ультразвукової діагностики.