Кузьміна Ганна Володимирівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Доктор Кузьміна Ганна Володимирівна - акушер-гінеколог, фахівець з ультразвукової діагностики. Спеціалізується на захворюваннях репродуктивної системи. Лікує безпліддя, становить коригувальні схеми терапії прі не виношування дитини. Веде облік вагітних. Приймає пацієнтів в консультативному режимі.

Київ вул. Петрицького, 17 (ЖК "Відпочинок") м.Святошин1410м.Житомирська186

Любов
Дякую Анні Володимирівні за лікування і можливість бути мамою. Після весіння мене спіткало лихо - позаматкова вагітність, прооперували, видалили ліву маткову трубу. Довгий час намагань завагітніти був марнм, з'сувалося що в правій матковій трубу немає прохідності для яйцеклітини. Звернулися до Анни Володимирівни, пройшли декілька етапів лікування і нарешні настала довгоочікуванна вагітність. Всю вагітність ми спостерігалися у неї і у нас народилася гарненька дівчинка. Дякуючи Анні Володимирівні ми можемо надіятися і на другу дитину. Дякуємо Вам за все!
Наталія
Працюю в школі, робота вимагає завжди бути в гарному настрої і на ногах. У мене з підліткового віку аднексит, більше 15 років лікую його, але все марно, сезонні загострення і постійні лікарнянні. Дякуючи Анні Володимирівні уже більше двох років мене не турбують мої яєчники. Скоро у мене весілля. З Божою і Анни Володимирівни допомогою я скоро стану мамою. Дякую Вам!
Рекомендую!!! Кваліфікований лікар
Доктор супер!!!
Пришла на приём к доктору с целью прервать беременность, после разговора с доктором решила вынашивать и рожать. Спасибо большое за наше маленькое чудо!!!