Шарма Наталія Адамівна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Лікар гінеколог вищої категорії. Надає послуги з лікування запальних захворювань органів малого таза, ведення вагітності. виконує введення і видалення внутрішньоматкових спіралей, радіохвильової коагуляції шийки матки, лазерну вапоризації і кріодеструкцію шийки матки. Проводить кольпоскопію, УЗД в гінекології.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська) м.Чернігівська71м.Лісова199м.Дарниця213
Київ вул. Хоткевича, 12 м.Чернігівська71м.Лісова199м.Дарниця213
Київ вул. Бастіонна 3/12 м.Звіринецькам.Печерська

К Наталье Адамовне обращаюсь уже много лет, очень внимательна на приеме и понятно все рассказывает, рекомендую.
Квалифицированный специалист, вежлива и тактична с пациентами. На приеме внимательно выслушала, назначила лечение и дала необходимые рекомендации.
Хороший специалист. Всегда к ней обращаюсь в случае возникновения вопросов.
djudjuann
Одна консультация у Натальи Адамовны иногда помогает больше, чем неоднократные обращения к другим врачам - убедилась в этом лично. Шарма лучший гинеколог из тех, к кому мне приходилось обращаться!
Столкунулась с проблемой женского здоровья, по совету подруги обратилась к этому доктору. Прошла лечение и наконец-то смогла забеременеть.
Лера
С Натальей Адамовной приятно общаться. Хороший специалист. Спасибо за все разъяснения.
Даина
Обратились к Наталье Адамовне по поводу бесплодия (как сказали нам в другой больнице). Уже через 4 месяца я узнала, что беременна, сейчас уже на 9 месяце. Спасибо!!
Толковый гинеколог, которому доверяешь

• 1994 р. — Тернопільський державний медичний університет ім І.Я. Горбачевського, лікувальний факультет;
  • 1997 р. — інтернатура за спеціальністю акушерство та гінекологія на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика;
  • 2005 р. — клінічна ординатура на базі кафедри акушерства, гінекології та репродуктології при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

• 2002, 2012, 2017 рр. — навчання на семінарі «Сучасні аспекти фармакотерапії із застосуванням комплексних гомеопатичних та фітопрепаратів»;
  • 2005 р. — «Наукові основи управління в охороні здоров'я» НМАПО імені П. Л. Шупика;
  • 2006 р. – «Ультразвукова діагностика акушерстві та гінекології НМАПО імені П. Л. Шупика;
  • 2008 р. — «Актуальні питання репродукції людини» НМАПО імені П. Л. Шупика;
  • 2009, 2010, 2013, 2015 рр. — учасник Програми французько-українського обміну спеціалістів в області охорони здоров'я та фармакології;
  • 2010, 2013, 2015, 2016, 2017 рр. — учасник школи ендокринологічної гінекології «Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки» на базі ГУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України»;
  • 2014 р. — «Основи репродуктології» НМАПО імені П.Л. Шупика;
  • 2016 р. — «Невідкладна допомога і інтенсивна терапія в акушерстві і гінекології» НМАПО імені П.Л. Шупика, кафедра анестезіології і акушерської реанімації;
  • 2016 р. — «УЗД в акушерстві і гінекології» НМАПО імені П.Л. Шупика, кафедра акушерства, гінекології і репродуктології.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець