Соколова Марія Глебовна

Акушер-гінеколог, мамолог, гінеколог-ендокринолог
заведующая гинекологическим отделением
Лікар вищої категорії
Лікар Соколова Марія Глебовна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Діагностує і лікує захворювань жіночого організму, що стосуються репродуктивної, ендокринної систем і молочних залоз. Розробляє заходи профілактики профільних захворювань. Вивчає гормональні функції і захворювання організму, які пов'язані з порушеною виробленням гормонів. Займається лікуванням захворювань шийки матки, курує вагітність на всіх етапах.

Анна Наливайко
3 года тому Мария Глебовна вела мою беременность. Остались хорошие впечатления от нашего общения. После родов я пару раз посещала ее в профилактических целях. Сейчас на прием привели меня проблемы с женским здоровьем. Врач почти нежно осмотрела меня и диагностировала эрозию шейки матки, вылечив которую, устранила все болезненные и неприятные симптомы.
Серко Мария
В груди сама нащупала уплотнение. По этому поводу обратилась к Соколовой. Мне импонирует в Марии Глебовне профессиональный подход и деловое настроение. На основании проведенной диагностики она четко и понятно дала разъяснения по поводу моего состояния, и какое лечение необходимо мне пройти.

• Донецький національний медичний університет імені Ім. М. Горького.

• Курси тематичного вдосконалення з планування сім'ї, репродуктології, гінекологічної ендокринології, патології шийки матки, інтервенційного ультразвуку в мамології;
  • Antenatal Care – USAID;
  • TOT Course on Antenatal Care – USAID;
  • Тренінг GCP в Експертному центрі МОЗ України, урогінекології, онкогінекології;
  • Брала участь у міжнародних конгресах та симпозіумах у Римі (Італія), Берліні (Німеччина), Лісабоні (Португалія), Тель-Авіві (Ізраїль), Брюсселі (Бельгія);
  • стажування за курсом Healthy lifestyle promotion (США).

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України, член Української асоціації естетичної медицини.