Імунологи в Вінниці

Віктор
Наталія Євгенівна лікувала мою онуку. Уважна, чуйна, компетентна. Високий професіоналізм доктора допоміг нам швидко одужати. Дуже дякуємо!
04 липня '16 г.
Все добре
01 березеня '18 г.
Полина
Спасибо за крепкий иммунитет!
05 червеня '16 г.
Ользі Броніславівні вдалося підібрати необхідні мені медикаментозні засоби і дати рекомендації, дотримуючись яких я відчуваю себе добре. Продовжую у неї консультуватися.
25 липня '16 г.
Олена
Степанець дуже компетентний імунолог. Довго по кабінетах побігала, поки люди знаючі до нього порадили звернутися. Спасибі йому, ретельно вивчив історію моєї хвороби, аналізи, розвіяв усі мої страхи. Буду тепер у нього консультуватися при необхідності.
05 жовтня '16 г.
Андрій
Чудовий спеціаліст. Людина на своєму місці.
18 серпня '17 г.
Імунолог
Лікар Гриньова Наталія Євгенівна, спеціаліст у галузі імунології. Проводить консультації та імунологічні обстеження. Надає послуги з визначення рівня імуноглобулінів, імунного статусу, маркерів аутоімунних захворювань. Займається визначенням та лікуванням імунодефіциту.