Лікарі імунологи в Вінниці

Дитячий лікар
Лікар Гриньова Наталія Євгенівна, спеціаліст у галузі імунології. Проводить консультації та імунологічні обстеження. Надає послуги з визначення рівня імуноглобулінів, імунного статусу, маркерів аутоімунних захворювань. Займається визначенням та лікуванням імунодефіциту.
Віктор
04 липня '16р.
Наталія Євгенівна лікувала мою онуку. Уважна, чуйна, компетентна. Високий професіоналізм доктора допоміг нам швидко одужати. Дуже дякуємо!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 180 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
17 років досвіду
Лікар вищої категорії Степанець Сергій Олександрович спеціалізується в області імунології. Надає повну консультацію з приводу порушень та хвороб імуної системи організму людини. Займається попередженням та лікуванням простудних захворювань, захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів, герпетичних інфекції, захворювань шкіри та хвороб шлунково-кишкового тракту. За допомогою імунологічних досліджень виявляє первинні та вторинні імунодефіцитні стани пацієнта та проводить їх лікування. Взяття маркерів аутоімунних захворювань дозволяє поставити точний діагноз та розпочати своєчасне лікування. Займається дослідженням імунних порушень при онкології та після хімічних отруєнь.
Олена
05 жовтня '16р.
Степанець дуже компетентний імунолог. Довго по кабінетах побігала, поки люди знаючі до нього порадили звернутися. Спасибі йому, ретельно вивчив історію моєї хвороби, аналізи, розвіяв усі мої страхи. Буду тепер у нього консультуватися при необхідності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
32 роки досвіду
Імунолог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри фтизіатрії Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Проводить діагностику (визначення рівню імуноглобулінів, маркери аутоімунних захворювань тощо) та терапію імунодефіцитів, алергічних захворювань, деяких захворювань дихальної системи. Займається розробкою індивідуальних планів з корекції роботи імунної системи, зокрема алергенспецифічної імунотерапії.
25 липня '16р.
Ользі Броніславівні вдалося підібрати необхідні мені медикаментозні засоби і дати рекомендації, дотримуючись яких я відчуваю себе добре. Продовжую у неї консультуватися.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 180 грн.