Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування пародонтита у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи

Пародонтит — це запалення ясен, періодонта та альвеолярних відростків. Тканини руйнуються, що зумовлює появу кишень. Зуби хитаються, ясна кровоточать. Інколи наявні абсцеси та свищі. У зоні ризику перебувають люди віком від 12 років.

Симптомами вважають такі порушення у ротовій порожнині:

 • регулярні кровотечі;
 • больові відчуття;
 • щілини та кишені між зубами;
 • зміни в роботі смакових рецепторів;
 • неприємний запах;
 • хитання зубів;
 • гнійні виділення;
 • набряки.

Гостра форма захворювання супроводжується підвищеною температурою та загальним погіршенням стану організму.

Як лікувати

Основний метод боротьби із пародонтитом — видалення кишені, що містить збудник інфекції. Щоб попередити поширення захворювання на кісткову альвеолярну ділянку, усувають хворий зуб. У такому разі не обійтись без імплантації.

Якщо у пацієнта наявна початкова стадія захворювання, можна обмежитись більш ретельним доглядом за ротовою порожниною та прийомом антибактеріальних засобів. Призначаються антисептики та протизапальні препарати, що приймаються зовнішньо. Щоб інфекція не поширювалась, застосовуються антибіотики. Також потрібно змінити звичайні зубні пасти на спеціальні.

Фізіопроцедури, ефірні олії, вітаміни та ферменти сприяють зміцненню імунітету. Реабілітаційний період передбачає дієту, курортно-санаторне лікування та відсутність емоційних перевантажень.

Яку діагностику проходити

Лікар збирає анамнез та оглядає пацієнта. Основа виявлення захворювання — встановлення значного відшарування ясен від зубів. За допомогою пародонтальної проби визначають глибину проміжку. Маніпуляція здійснюється щодо кожного зуба.

Якщо глибина зазору:

 • до 3 мм — хвороби немає;
 • від 3 до 5 мм — призначаються додаткові обстеження, зокрема ортопантомограма;
 • більше 5 мм — наявний пародонтит.

Наслідки

Пародонтит має інфекційний характер, тому не протікає ізольовано та поширюється на навколишні тканини. У разі потрапляння збудника інфекції у пульпу, розвивається пульпіт. При рецидивах уражається кісткова тканина, з’являється запальний процес та остеомієліт. Інколи пародонтит спричиняє запальні процеси м’яких тканин, появу абсцесів та флегмони.

47
8,0
8,2
Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.
 • Лікування пародонтита
Працює з 09:00-19:00
7,5
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера. Приймають лікарі: Жаметра Ахмад, Долгова Марія Олександрівна, Пришко Зоряна Романівна
 • Лікування пародонтита
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-16:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Лікування пародонтита
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Лікування пародонтита
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Лікування пародонтита
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Фурманська,12
р.Галицький (Центр)
Приватна стоматологічна лікарня «Дента-Супер» надає лікарську допомогу по діагностуванню, лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Приймають лікарі: Рибак Тереса Петрівна, Сивак Роксолана Львівна, Сивак Андрій Ярославович
 • Лікування пародонтита
Працює з 09:00-19:00
7,3
Львів вул. Володимира Великого, 31
р.Франківський
Стоматологічний центр «Рікота» відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
 • Лікування пародонтита
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Личаківська, 98
р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка «Улюблений доктор» спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі. Приймають лікарі: Пігович Володимир Дмитрович, Пігович Зоряна Ярославівна, Прудиус Орислава Ігорівна
 • Лікування пародонтита
Працює з 10:00-18:00
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном. Приймають лікарі: Лисоконь Юлія Юріївна, Біндас Ірена Ігорівна
 • Лікування пародонтита
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,2
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • Лікування пародонтита
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00