Лікування пародонтита в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Знайдено 4 клініки

Сб
Миколайчука Світлана
Хочу залишити позитивний відгук Соловйова І.О . Лікували дитині зубки у медикаментозному сні , дитині 3 рочки,все зробили дуже добре . Дякуємо лікарю ,вона майстер своєї справи .
Гота Юлія
Хочу висловити щиру вдячність лікарю стоматологу Шевчук Юлії Володимирівні та асистенту Владі за чудове відношення до діток, професіоналізм у своїй справі та вміння знаходити спільну мову з дітьми! Неодноразово ставили пломбочки моєму синові, лікували зубки. Все професійно, швидко, безболісно та цікаво! Дитина з задоволенням ходить в стоматологію! Лікар враховує особливості пацієнта та в кінці на дитину чекає якесь заохочення. Дуже приємно, що є такі професіонали та просто чудові люди! Рекомендую!!!
Микола Януш
Ми з дружиною щиро вдячні Шевчук Юлії Володимирівні лікарю стоматологу Вінінтермед за неймовірно прекрасне відношення до своєї роботи. Нашій трирічній донечці лікар пломбувала корені передніх молочних зубів та повністю відреставрувала їх. Попри наші хвилювання, прокинувшись після сну дитина була радісна, бадьора та посміхалась. Юлія Володимирівна та її команда професіонали вищого рівня, які сумлінно та дуже відповідально підходять до кожного випадку, з повагою та щирим бажанням допомогти роблять своїх пацієнтів щасливішими. ДЯКУЄМО ВАМ,Юлія Володимирівна!!!за Ваші золоті руки!!!
Ларіса
Дякую Петрунько Катерині за професійний підхід і гарне ставлення до дитини. Все було на найвищому рівні.
5,7
Вінниця вул. Пирогова, 3 А
Приватна стоматологічна клініка «Вінінтермед» почала роботу у 1991 році, надає пацієнтам всі види стоматологічної допомоги від діагностики до сучасного лікування. Приймають лікарі: Антонець Н.В., Куцик А.В., Кузьменко Т.А.
5,5
Вінниця вул. 600-річчя, 60
Стоматологічна клініка «Пріор» заснована у 2004 році, надає медичну допомогу в лікуванні зубів, основний напрямок - хірургія та імплантологія. Приймають лікарі: Дан Наталія Юріївна, Присяжний Дмитро Олександрович
5,3
Вінниця вул. Келецька, 53
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія
Вінниця вул. Академіка Янгеля, 65 (кол. Фрунзе)
Стоматологічна клініка «Діадент» пропонує медичну допомогу в галузі лікування зубів та ясен для дітей та дорослих.