Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Імплантація зубів лазером у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи

Лазерна імплантація — це простий і швидкий спосіб заміщення втрачених зубів.

Під час процедури з імплантації зубів необхідно розрізати ясна або слизову. У таких випадках пацієнт не уникне крові, больових відчуттів, дискомфорту. З використанням лазера всього цього вдається уникнути.

Виділяють такі переваги:

 • невелика ймовірність відторгнення імплантата;
 • естетичність;
 • стерильність;
 • мінімальна вірогідність набрякання та запалення прилеглих до імплантата тканин;
 • відсутність хірургічних швів;
 • швидке загоєння ран.

Підготовчі процедури

Спочатку лікар складає план лікування. Потрібно виключити всі можливі протипоказання, підібрати ортопедичну конструкцію для установки, визначити методи проведення.

Імплантація зубів лазером

Застосовується місцева анестезія. Далі стоматолог лазерним променем розрізає ясна, встановлює імплантат, який обов'язково повинен зростися із зубною кісткою. Цей процес у середньому займає півроку. Сама лазерна дія триває 30 хвилин. Потім відбувається установка абатмена, проводиться повторний розтин ясен, фіксування на імплантат частини, розташованої над яснами (абатмента). Процедура завершується установкою протеза.

Три дні після оперативного втручання можлива легка набряклість ву зоні проведеної операції, відчуття дискомфорту. З цієї причини в перші дні після процедури дуже важливо не переохолоджуватися і фізично не перенапружуватися. Іноді призначаються знеболюючі препарати.

Показання та протипоказання

Методика застосовується при видаленні одного чи декількох зубів і при повній їх відсутності.

До основних протипоказань слід зарахувати важкі порушення обміну речовин, деякі хронічні захворювання в декомпенсованій стадії.

Наслідки

Встановлений імплантат може прослужити більше 25 років.

На наступний день після маніпуляції може з'явитися набряклість і хворобливі відчуття. Якщо слідувати рекомендаціям лікаря, короткочасний дискомфорт можна швидко і легко усунути.

59
7,0
Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб
7,4
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера.
 • Імплантація зубів лазером
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-16:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Імплантація зубів лазером
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Імплантація зубів лазером
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,2
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • Імплантація зубів лазером
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00
7,1
Львів вул. Панча, 5
р.Шевченківський
Стоматологічна клініка др. Коцовських займається лікуванням зубів та ясен із застосуванням сучасних технологій та обладнання. Лікарі закладу проводять безкоштовні консультації, надають гарантію на всі види робіт.
 • Імплантація зубів лазером
Працює з 10:00-20:00
Сб: 10:00-14:00
5,1
Львів вул. Пасічна, 36а
р.Личаківський
Центр стоматологічної імплантації та протезування «ММ» почав роботу у 1991 році, надає висококваліфіковані послуги в галузі дентальної імплантації, заміни втрачених зубів, а також всі види стоматологічних послуг.
 • Імплантація зубів лазером
Працює з 09:00-19:00