Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Зубна імплантація у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Зубна імплантація від 3000 грн

Зубна імплантація ― це метод імплантування в щелепу штучного кореня, що складається з титанового гвинта (вживлюється в щелепу) і титанового абатмента (сполучної деталі між протезом й імплантатом, що угвинчується в імплантат після повного загоєння). Потім на імплантаті закріплюють коронку, знімний чи незнімний зубний протез.

Підготовчі процедури

Пацієнт проходить медичне обстеження, яке допомагає з'ясувати наявність протипоказань. Часто, крім панорамних знімків, рекомендують тривимірну (3D) конусно-променеву комп'ютерну томографію (дентальну КТ). Також повинні бути усунені всі інші проблеми з зубами.

Зубна імплантація

Основною умовою для проведення імплантації зубів вважають наявність певного об'єму кісткової тканини в місці установки імплантата. Можливе призначення додатково операції синус-ліфтингу. Спочатку хірург-імплантолог робить скальпелем або лазером розріз слизової оболонки ясен над щелепною кісткою, а потім за допомогою спеціальних борів і фрез готує так зване «ложе» в кості, у яке вводиться гвинтовий двоетапний імплантат.

Важливо відзначити, що термін загоєння після установки гвинтів хірургічним шляхом дорівнює трьом місяцям для нижньої щелепи і шести для верхньої. Пов'язані такі коливання з різницею властивостей кожної зі щелеп. У період загоєння необхідно дотримуватись спеціальної дієти. По закінченні цього часу хірург-імплантолог під місцевою анестезією знову зробить розріз слизової над імплантатом і встановить формувач ясен. А на нього ― коронку або протез. Зуби виглядають природно, а імплантати абсолютно непомітні.

Показання та протипоказання

Показаннями вважають:

 • відсутність одного чи кількох зубів (особливо декількох останніх зубів);
 • повну відсутність зубів.

Протипоказано при:

 • хворобах крові (порушення згортання);
 • ішемічній хворобі серця;
 • гіпертонії;
 • хворобах центральної нервової системи;
 • цукровому діабеті;
 • онкології;
 • важких формах захворювань пародонту;
 • вроджених або набутих деформаціях прикусу;
 • віці до 22 років.

Наслідки

Операція може призвести до:

 • сильної кровотечі;
 • перфорації дна гайморової пазухи та порожнини носа;
 • пошкодження стінки нижньощелепного каналу й нервів нижньої щелепи;
 • больових відчуттів;
 • набряків;
 • підвищення температури тіла;
 • розбіжності швів;
 • периімплантиту;
 • відторгнення імпланта.
7,4
Львів вул. Ак. Павлова, 12/1
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
Дарья, 14 лютого '17р.

Очень боялась лечить зубы. Были сильные боли, но переборола свой страх. К Юрию Степановичу пришла по рекомендации коллеги. Все было сделано очень качественно, за несколько дней. Рекомендую сразу идти к Юрию Степановичу, а не усугублять ситуацию.

 • Зубна імплантація
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера. Приймає лікар: Заблоцька Олена Ярославівна
Анастасія, 16 листопада '16р.

Галина Миронівна прекрасний стоматолог і доброзичлива жінка. Раджу всім – найбільш ефективне і грамотне лікування буде вам забезпечено,не сумніваюсь.

 • Зубна імплантація
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-16:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
Катерина, 19 лютого '17р.

лікувала недавно зуб , прийшла -зуб не болів , поставили пломбу-почав боліти нестерпно ,лікар Юля цим не переймалась , відправила лікувати канали ,а це витрат на 3000 грн .Бізнес - це не лікування !

 • Зубна імплантація
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
Ірина, 10 квітня '17р.

Дякую вам за все! За професіоналізм, людяність і красиву усмішку! Ваша команда найкраща!

 • Зубна імплантація
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
Олександр, 18 вересня '16р.

Звертався до Ігоря Михайловича з приводу видалення зуба. Все пройшло швидко і безболісно, крім того, лікар росписав необхідні рекомендації, завдяки яким ускладнення не виникли. Рекомендую.

 • Зубна імплантація
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00
7,3
Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів.
Мирослава, 09 листопада '16р.

Василь Васильович вміє тактовно підійти до вирішення питань його профілю. Під його керівництвом не страшно, не боляче, а результати роботи його мені сподобались.

 • Зубна імплантація
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
7,3
Львів вул. Фурманська,12
р.Галицький (Центр)
Приватна стоматологічна лікарня «Дента-Супер» надає лікарську допомогу по діагностуванню, лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Приймають лікарі: Рибак Тереса Петрівна, Сивак Андрій Ярославович
Анастасія, 25 липня '17р.

Дуже гарні враження від візиту до клініки Дента Супер.Приємне обслуговування все чисто, акуратно, швидко та без затримок.

 • Зубна імплантація
Працює з 09:00-19:00
7,1
Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
Богдан, 14 червеня '17р.

Сучасне обладнання, привітний персонал, зручний графік, індивідуальний підхід до кожного пацієнта це особливості за які обрав саме цю клініку)))

 • Зубна імплантація
Працює з 09:00-19:00
7,1
Львів вул. Шевська, 1
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка доктора Буня Ю.М. спеціалізується на сучасних послугах в лікуванні зубів та ясен. Провідний лікар - доктор медичних наук.
Дарья Іванівна, 25 жовтня '16р.

Знайома з Юрієм Миколайовичем, я в його клініці обслуговуюся і кілька разів у нього на прийомі була. Добре і старанно виконує свою роботу, мені подобається.

 • Зубна імплантація
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00
6,7
Акції
Львів вул. Окружна, 94а
р.Франківський
Стоматологічна клініка "Експерт" пропонує кваліфіковане лікування зубів та ясен для дітей та дорослих. В клініці працюють молоді фахівці першої та другої категорії, які володіють сучасними методами лікування.
 • Імплантація
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-16:00