Сторінка 2. Косметологи в Вінниці

Проводила лазерное очищение лица, отличный эффект!
27 липня '16 г.
Валерия
Прекрасный косметолог! Сколько раз у нее была – все делает тщательно, аккуратно, не придерешься. Наталье мои наилучшие пожелания!
17 серпня '16 г.
Ірина
Очень хороший специалист!
20 лютого '18 г.
Евгений
Проводила мне диагностику волос. Теперь нахожусь на лечении.
04 червеня '16 г.
Інна
Тимчишина талановитий косметолог і дуже позитивна людина. Побувавши у неї на процедурах я можна сказати відпочиваю душею і тілом. Завжди від неї слушні поради отримую. Подобається.
12 серпня '16 г.
Анжела
Зверталася особисто, тому знаю Діану Володимирівну, як відмінного косметолога. Можна тільки позаздрити її пацієнтам, результати її сеансів завжди вражають.
02 травня '16 г.
Дерматовенеролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням шкірних захворювань. Приймає пацієнтів з венеричними патологіями. Спеціалізується на мезотерапії, біоревіталізації, ботулінотерапії. Виконує чистку обличчя. В роботі використовує апаратні методики. Лікує акне, купероз, зморшки, гіпергідроз та псоріаз.
Вінниця вул. Соборна, 92
Дерматолог, Косметолог
Чистки, пілінги, масаж обличчя, апаратна косметологія, ін’єкційна косметологія (мезотерапія, біоревіталізація, ботулінотерапія, плазмотерапія), лазерна епіляція, класична та ін’єкційна косметологія
Вінниця вул. Соборна, 20