Сторінка 13. Лікарі у Львові (Шевченківський район)

Вера
Я учительница начальных классов. А современные дети, со своим не послушанием, и в некоторых моментах, упущением воспитания, негативно влияют на мою нервную систему. У меня ухудшился аппетит, начал дергаться левый глаз, валерьянку я пила флаконами. Только лечение опытного невролога Аллы Григорьевны, помогли мне улучшить свое самочувствие, укрепить свою нервную систему.
24 грудня '19 г.
Невролог, нейрофізіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЦНС. Веде плановий прийом пацієнтів. Проводить оцінку загального стану ЦНС, лікує неврози та неврити, займається відновленням сну. Спеціалізується на патологічних змінах головного мозку. Проводить нейрофізіологічні дослідження.
Нейрохірург
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Володимир Іванович акушер-гінеколог, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. займається лікуванням безпліддя, запальних хвороб, статевих інфекцій, ендометріозу, порушень менструального циклу, ерозії шийки матки. Доктор проводить встановлення та видалення внутрішньоматкових спіралей. Лікує непрохідність маткових труб. Володіє усіма видами гінекологічного оперативного лікування.
Львів вул. Джерельна, 16 А, кв. 6 р.Шевченківський
Гірудотерапевт, Акушер-гінеколог, Гінеколог,
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Займається лікуванням порушень менструального циклу, безпліддя. Спеціаліст в області лікування медичними п’явками. Індивідуально підбирає схеми терапії для своїх пацієнтів.
Львів вул. Джерельна, 16 А, кв. 6 р.Шевченківський
Сімейний лікар