Дитячі отоларингологи у Львові (Франківський)

Отоларинголог дитячий
13 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар оториноларинголог вищої категорії. Займається лікуванням патологій ЛОР-органів пацієнтів дитячого віку, спеціалізується на лікуванні запальних, інфекційних та аллергічних проявів.
01 вересня '16р.
Мне доктор понравился. Рекомендую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Отоларинголог
16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар отоларинголог вищої категорії. Займається лікуванням запальних процесів ЛОР-органів, проводить ендоскопічні та малоінвазивні втручання на ЛОР-органах, виконує естетично-реконструктивні операції носа. Закінчив Ужгородський державній університет.
Григорий
09 лютого '17р.
Я занимаюсь боксом, потому травмы это мои постоянные спутники. Однажды во время спарринга мне сломали нос, чем нарушили его основные функции. Восстанавливал я нос у Владимира Михайловича, он прекрасно справился с поставленной задачей, работу выполнил качественно, мне кажется, даже лучше чем было.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Отоларинголог
8 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-отоларинголог другої кваліфікаційної категорії. Консультує та лікує дорослих і дітей. Надає лікарську допомогу при закладених гайморових пазухах, абсцесах ЛОР-органів, сірчаних пробках та інших патологіях. Проводить відеоендоскопічний огляд, діагностику та терапію алергічних і запальних захворювань вуха, горла, носа, проблеми храпу, вроджених вад та дефектів слуху. Виконує видалення чужорідного тіла з вуха, промивання пазух носа, розкриття фурункулів, абсцесів, поліпектомію, інше.
Галина
23 березеня '17р.
Лікар допомогла з проблeмою, яка докучала мeні багато років ! Я щиро вдячна і бажаю всім здоров'я!
Записатися на прийомДодано6052 відгуки