Врачи дерматологи (Дерматовенеролог) в Киеве (Святошинский район)

Юлія
Мала тривалий час проблеми з облисінням. Перш ніж звернулась в цю клініку пішла лікувати волосся в більш дорогу, і , як я думала, що більш професійну клініку Tryfonova MD. Але в клініці Tryfonova MD мене долікували до ще більшого облисіння . Фото на кінець лікування у них -це фото з написом «до». Чесно кажучи, я вже думала обирати перуку . Випадково натрапила на Клініку вихідного дня і в такому стані «до» звернулась до них в липні 2023 року. Потрапила до Стецюк Ірини, після консультаціі вона призначила мені плазмоліфтінг та курси вітамінів і додатковий медичний огляд з аналізами на щитовитку. Фото після це вже результат лікування, зроблено фото у січні 2024 року. Плазмоліфтінгу було зроблено 5 процедур та пропиті пів року курси вітамінів Д, perfectil plus, колаген бьюті та омега. Лікування ще триває, ще є проблемні зони, але результат очевидний. За що вдячна лікарю Стецюк І. та Клініці вихідного дня. P/s - сюди, нажаль не можна завантажити фото, вони є у гугл відгуках про клініку.
Олена Анатоліївна
Дуже сподобалася! Професійна і дуже ПОЗИТИВНА людина. Це завжди приємно, особливо зараз. Гарний діагност.
Очень хороший врач, профессионал.Заинтересована в том, чтобы больной был здоров.Благодаря отзывам людей, записалась на прием в эту клинику и осталась очень довольна.Если Вам нужен хороший дерматовенеролог, советую прийти к Ирине Васильевне!
Все хорошо, осталась довольна доктором!
Дерматовенеролог, Уролог, андролог
Врач-дерматовенеролог, уролог, специализируется на диагностике, лечении инфекций, передающихся половым путем, а также кожных болезней, инфекций мочевыделительной системы. Обращаться к доктору Опанасенко необходимо при различных выделениях из половых органов у мужчин, при высыпаниях на коже, при зуде, жжении во время мочеиспускания, неприятных ощущениях во время полового акта. Также Юрий Степанович занимается вопросами мужского бесплодия, лечит эректильную дисфункцию и другие патологии. Имеет авторские наработки, занимается профилактикой заболеваний, применяет индивидуальный подход к пациентам.
Записаться на приемСредняя оценка пользователей 8.3
Консультация от 500
Дерматовенеролог
Дерматовенеролог, специализируется на лечении заболеваний кожи, болезней, передающихся половым путем, а также экземы, себорейного дерматита, псориаза, лишая и др.
Записаться на приемПоследняя запись была 2024-03-28