Врачи аллергологи в Днепре (Центральный район)

Олег Д.
Дуже хороший прийом! Ми досягли, дуже великих, несподіваних для мене, результатів у лікуванні. Лікар, просто, приголомшливий! Знаючий, відповідальний, досвідчений, ось якими якостями повинен бути наділений кожний лікар! Саме такий цей!
Русалана
Лікар дуже чудовий! Я буду надалі до неї ходити на прийом, так як я страждаю полінозом. Вона дуже коректна, уважна. Знає чим мені допомогти та зарадити. Всі призначення що вона дає, дійсно діють. Висококваліфікований фахівець! Дякую!
Аллерголог
Врач занимается выявлением и комплексным лечением аллергических заболеваний. Принимает пациентов с аллергическим ринитом, отеком Квинке, атопическим дерматитом, крапивницей, непереносимостью пищевых продуктов и лекарственных препаратов, дисбактериозом кишечника. В работе использует современные методики.
Олег Д.
Днепр ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальная39 16