Врачи нефрологи в Днепре (Центральный район)

Лікар професійний. Видно, що людина вся в роботі, відчувається, що серйозно ставитися до справи. Все уважно і серйозно, не так просто, щоб попрацювати і піти, а з цікавістю. На мене справила хороше враження, ввічлива.
Ніна
На прийомі у Ірини Леонідівни не в перший раз. Дуже мила і доброзичлива, хороший лікар. Комплексно підходить до вивчення хвороби, та вичерпно поясню кожний з призначених препаратів. Все дуже подобається. Тому буду звертатися в подальшому тільки до неї.
Нефролог
Врач-нефролог Князева Ирина Леонидовна проводит уретроскопию, цистоскопию, урофлоуметрию и другие процедуры, направленные диагностировать заболевания мочевой системы для проведения их лечения.
Днепр ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальная39 16