Радиш Роман Васильович

Судинний хірург, Флеболог
Лікар Радиш Роман Васильович – судинний хірург, флеболог. Досвід роботи 12 років. Спеціалізується на судинних захворюваннях, проводить складне лікування варикозного розширення судин. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Спеціалізується на венозній недостатності та тромбозах нижніх кінцівок. Приймає активну участь у наукових конференціях. Підвищує кваліфікацію. Проходить стажування у провідних клініках Європи. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Консультація

Наталя
Дуже дякуємо Роману Васильовичу за відношення до своєї спави та пацієнтів! За те ,що так професійно виконав надскладну операцію по видаленню вен. Гарний, ввічливий, скромний і спокійний лікар! Здоров'я та Божого благословення Йому та всій його родині.
11 травня '18р.
Дуже вдячний Роману Васильовичу за високий професіоналізм!Хороше відношення до пацієнта і відмінна робота!
11 травня '18р.
Ігор
24 квітня '18р.
Робив операцію, можу сказати, що лікар Радиш Р.В. дуже приємна людина та професіонал своєї справи. Дбайливе ставлення зі сторони хірурга мені дуже сподобалось!!! Вдячний йому за допомогу...кому потрібно звертайтесь до Романа Васильовича.
Алан
23 квітня '18р.
Справжній професіонал, який постійно стажується за кордоном і застосовує європейський досвід на практиці. Цим і був обумовлений вибір по рекомендації. Операція пройшла успішно. Після операції - дуже уважний в період реабілітації. Досвідчений лікар. Рекомендую.
23 квітня '18р.
20 квітня '18р.
Роман Васильович робив мені операцію. З впевненістю можу сказати що це лікар від Бога. Щиро дякую за все: чуйність і високий професіоналізм. Всього вам найкращого. Дякую
20 квітня '18р.
Щиро дякую Роману Васильовичу за його професіоналізм. Ви хірург від Бога. Бажаю вам міцного здоров'я, втілення всіх задумів і Божого благословення.
Дарина
18 квітня '18р.
Делала операцию по удалению вен у Радиш Романа. Осталась очень довольна. Замечательный доктор. Профессионализм и чувство юмора покорили) Все мои опасения были напрасны. Жалею только, что не сделала этого раньше. Рекомендую!
Рижик Марія
18 квітня '18р.
Висловлюю подяку лікарю Роману Васильовичу за приємну та гарно виконану роботу. Успіхів вам у житті та у всіх справах. Від щирого серця. Дякуємо! :)
Наталія
12 квітня '18р.
Дуже задоволена роботою Романа Васильовича. Уважний, ввічливий і професійний! За професією я балерина, тому мої ноги- це мій хліб. Перше потрапила до нього на операцію моя мама. То ж коли прийшов мій час - я довго не вагалась до кого іти. Для мене важливо було ,щоб результат операції був не лише вдалий, але й красивий. Що особливо було приємно , що після операції легко і швидко відійшла від наркозу .Також , не мало важно було для мене, що шви були зроблені на стільки акуратно , що зараз їх уже зовсім не видно. Дуже зручно було те,що фактично в той самий день ,що мене прооперували я могла їхати додому. Приємно потрапити в руки до провесіонала! Дякую вам за чудову роботу.
Михайло
Дуже добрий лікар - професіонал! Добрий, уважний,вічливий і надзвичайно прекрасна людина! Велике дякую!
Анонім
Дуже сподобався лікар, все дуже професійно, люблю лікарів які люблять свою роботу і своїх пацієнтів)
Оксана Рижик
Вдруге я в Романа Васильовича. Хочу висловити щиру подяку за Ваші Золоті Руки. Рекомендую Лікара як чудового спеціаліста своєї справи. Втілення всіх Ваших мрій і задумів. Божого благословення у всьому. ДЯКУЮ ;)
Вдруге я в Романа Васильовича. Хочу ще раз висловити подяку за все: за професіоналізм, за чуйність, увагу, терпіння, людяність... бракує слів передати всі відчуття вдячності. Успіхів вам у всьому. Божого благословення і міцного здоров’я. Ви Людина і Лікар з великої літери.
Наталія
Радиш Роман Васильович дійсно є професіоналом.Я впевнено рекомендую всім лікуватися у нього.Він оперував мене і мого тата і мого свекра,який переніс важку операцію на серці.Від часу операції минуло вже більше року і ми забули про свої ноги.Я щиро дякую лікарю за його золоті руки,людське відношення до пацієнта і бажаю йому всього самого найкращого.
Ірина К.
Висловлюю найщиріші слова вдячності Радишу Роману Васильовичу і його команді ( зокрема, Палію В.) за успішно проведену операцію. Роман Васильович молодий, але дуже досвідчений фахівець. Його багаторічний досвід та впевненість вселяють надію, а результат операції перевершує сподівання. Хочу відмітити, що операція пройшла успішно, я б навіть сказала: "На позитиві!", після чого я в супроводі лікаря пройшла до палати. Рекомендую всім, хто має таку необхідність, і запевняю - це зовсім не страшно і не боляче. Будьте здорові! Не хворійте! А якщо вже й опинилися в такій ситуації, то обирайте хорошого фахівця!!!!
Ірина К.
Висловлюю найщиріші слова вдячності Радишу Роману Васильовичу і його команді ( зокрема, Палію В.М.) за успішно проведену операцію. Роман Васильович молодий, але дуже досвідчений фахівець. Його багаторічний досвід та впевненість вселяють надію, а результат перевершує сподівання. Хочу відмітити, що операція пройшла успішно, я б навіть сказала: " На позитиві", після чого я в супроводі лікаря пройшла до палати. Рекомендую всім, хто має таку необхідність, і запевняю - це зовсім не страшно і не боляче. Будьте здорові! Не хворійте! А якщо вже опинилися в такій ситуації, то обирайте хорошого фахівця!!!!!
Ірина Котик
Радиш Роман Васильович справжній професіонал своєї справи. Я рекомендую цього лікаря всім хто має проблему пов'язану з варикозними захворюваннями. Моя операція була проведена на високому професійному рівні.Дуже вдячна Вам Роман Васильович!

• 2006 р. - Львівський національний медичний університет ім.Д. Галицького.

Курси

• 2015 р. - Polish Society for Vascular Surgery meeting (Poznan, Poland);
  • 2013, 2015 рр. - Leading innovative vascular education (Greece);
  • 2010 р. - ISVS Meeting (Milan, Italy);
  • 2013 р. - ESVB (Strasbourg, France);
  • 2012, 2014 рр. - "Aortic surgery and anesthesia. How to do it" (Milan, Italy);
  • 2013-2016 рр. - Charing Cross Symposium (London, UK);
  • 2011 р. - European Resuscitation Council "Advanced Life Support Provider Course" (Krakau, Poland);
  • 2011 р. - European Venous Forum Second Hands on Workshop (Vienna, Austria);
  • 2010 р. - ESVS Open Carotid Surgery Workshop;
  • 2013 р. - ESVS Rewiewer’s Course;
  • 2015 р. - Summer School of the European Society for Cardiovascular and Endovascular Surgery (Greece);
  • 2011 р. - European Venous Masterclass (Maastricht, Netherlands);
  • 2012, 2013 рр.- ESVS Complex Aneurysm Workshop;
  • 2012 р. - ESVS Peripheral Vascular trauma Workshop;
  • 2013 р. - 7th International Master Course in Phlebology (Vilnius);
  • 2013 р. - 8th International Master Course in Phlebology (Riga);
  • 2013 р. - Hands-on Course "Open repair of type IV thoracoabdominal aneurisms" (Thessaloniki, Greece);
  • 2015 р. - Vascular International "Advanced Peripheral Bypass Surgery";
  • 2015 р. - CX Masterclass "Open Aortic Surgery".

• Член European Society for Vascular Surgery;
  • Член Baltic Society for Phlebology;
  • Член Russian Association of Angiologists and Vascular Surgeons.