Кузик Андрій Станіславович

Хірург дитячий
кандидат медичних наук
Дитячий хірург, має першу категорію, кандидат медичних наук, проводить спектр лапароскопічних операцій та загальнохірругічних операцій. Лікар Кузик А.С. допомогає у лікуванні з вроджених деформацій грудної клітини та видалення доброякісних пухлин шкіри у дітей.

Ми операцію в Андрія Станіславовича, суперовий лікар все чітко сказав і зробив....! Видно що любить діток, чуйний, моя дитина з ним була усмісхенна
Михаил
Консультировались у Андрея Станиславовича. Чуткий, внимательный, любящий детей, отличный врач. Спасибо
Василина
Проходили консультацію, лікар чуйна людина, з ним спокійно і про все можна поговорити

• 1998 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, спеціальність "Лікувальна справа";
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.

Курси

• 2000 р. - стажування у Регіональному шпиталі, м. Бурґгаузен (Німеччина);
  • 2004 р. - стажування у Клініці дитячої кардіохірургії Польсько-американського інституту педіатрії Ягелонського університету, м. Краків (Польща);
  • 2005 р. - стажування у Верхньоселезькому центрі здоров’я дитини та Клініці дитячої хірургії та урології, м. Катовіце, Польща;
  • 2012 р. - стажування у Верхньоселезькому центрі здоров’я дитини та Клініці дитячої хірургії та урології, м. Катовіце, Польща;
  • 2006 р. - хірургічна школа "Корекція деформації лійкоподібної грудної клітки", Клініка дитячої хірургії, м. Норфолк, Вірджинія (США);
  • 2007 р. - стажування у Клініці хірургії новонароджених, м. Санкт-Петербург (Росія);
  • 2008 р. - стажування у Клініці торакальної та серцево-судинної хірургії "Klinik im Park", м. Цюріх (Швейцарія);
  • 2010 р. - стажування із малоінвазивної хірургії у клініках Вроцлаву, Ольштину та Варшави (Польща);
  • 2010 р. - стажування в Клініці дитячої хірургії та The Hospital for Sick Children (SickKids), м. Торонто (Канада);
  • 2013 р. - стажування в Клініці дитячої хірургії та The Hospital for Sick Children (SickKids), м. Торонто (Канада);
  • 2012 р. - курси за темою "Лапароскопічна хірургія у новонароджених", Інститут експериментальної хірургії, м. Браґа (Португалія).
Схожі спеціалісти:
Маммолог, онкомаммолог, онкохирург, онкодерматолог
Уролог, Хирург, Проктолог, Пластический хирург
Отоларинголог, фониатр, отохирург, пластический хирург