Кизь Сергей Григорьевич

Анестезиолог
врач высшей категории
Врач специализируется на обеспечении безопасности пациентов в период проведения операций. В индивидуальном порядке подбирает вид анестезии с учетом лабораторных анализов и общего состояния здоровья пациентов. Осуществляет контроль за состоянием больных в раннем послеоперационном периоде.

Slavka Nesterchuk
Чудовий спеціаліст, та справжній знавець своєї справи. Дуже хвилювався перед оперативним втручання. Лікар мене оглянув, заспокоїв. Сказав що я нічого не відчую, і це дійсно було так. Дуже хороший анестезіолог. Після норкозу відійшов швидко.
Відмінний анестезіолог. Він був моїм анестезіологом. Я хвилювалася перед операцією, але лікар мене заспокоїв. Пояснив весь хід анестезії, розповів по всіх препаратах. Його роботою, я цілком та повністю задоволена. Дякую Вам!

• 1990 г. — Днепропетровский медицинский институт (лечебное дело), г. Днепр.
  • 1991 г. — Интернатура по специальности «Анестезиологи и реаниматология» Днепропетровский медицинский институт.

• 2013 г. — ТУ «Інгаляційна анестезія севораном», ФПО ГУ «ДМА МОЗУ».
  • 2014 г. — первичная специализация по охране здравоохранения.
  • 2017 г. — ТУ «ІТ політравми та шоків», ГУ «ДМА МОЗУ».
  • 2017 г. — Курси з питань ізосерології та профілактики гемотрансфузійних ускладнень.
  • 2017 г. — ПАЦ “Анестезіологія та інтенсивна терапія”, ФПО ГУ «ДМА МОЗУ».