Врачи анестезиологи в Киеве (метро Сырец)

Дуже хороша людина, та відмінний фахівець. Щирий та доброзичливий, завжди усміхнений! І як спеціаліст дуже досвідчений. Неодноразово доводилося з ним пересікатися, завжди усім задоволені! Процедури які він проводить, дійсно знеболюють.
Мирослава
Чудовий та висококваліфікований спеціаліст. Довелося потрапити до нього на консультацію! Все пройшло на найвищому рівні. Лікарем повністю задоволений! Поради слушні та дієві. Я йому повністю довіряю! Безперечно звернуся ще! Рекомендую!
Михайло
Зинаида
Сергей Сергеевич консультировал нас по вопросу анестезии перед операцией моего отца. Спокойный, вежливый, дотошный. Вселил в меня уверенность, что все пройдет гладко и волноваться не стоит. Настоящий профессионал.
Анестезиолог
Врач обеспечивает безопасность пациента во время проведения операций. Перед вмешательством общается с человеком и выясняет, есть ли у него аллергия на какие-либо медицинские препараты, проводит оценку его эмоционального состояния. Выполняет внутривенную и эпидуральную анестезии.
Анестезиолог
Специализируется на всех видах анестезии при проведении медицинских манипуляций
Мирослава
Анестезиолог
Осуществляет анестезилоогическое сопровождение оперативных вмешательств и медицинских процедур.
Не так давно мені запропонували оперативне лікування моєї проблеми. На щастя я потрапила до дбайливих рук лікаря-анестезіолога Юлії Володимирівни. Перед операцією вона мене оглянула, виписала необхідні препарати, і запевнила що все буде добре! Дякую!
Ірина
Анестезиолог, Анестезиолог детский
Анестезиологическое обеспечение пациентов при плановых и ургентных оперативных вмешательствах.
Дуже ввічливий та хороший лікар-анестезіолог! Перед операцією оглянув дитину, запевнив що все буде добре! Вихід після анестезії був швидкий. Все пройшло на вищому рівні. Щиро вдячні цьому чудовому професіоналу! Будемо рекомендувати!
Олена
Анестезиолог
Анестезиологическое сопровождение пациентов при оперативных и эндоскопических вмешательствах
Хороший, відповідальний анестезіолог. Супроводжував мене впродовж всього оперативного втручання та в післяопераційному періоді. Надзвичайно вдячний йому за кваліфікацію та відмінно проведену анестезію! Безперечно рекомендую!
Антон
Анестезиолог детский
Возможность приема детей: с 2 до 18 лет.
Такого професіонала вперше зустріли, були в багатьох клініках і у багатьох лікарів. Грамотно все розповів, розписав. Дуже сподобався. Будемо надалі звертатися до Юлії Антонівни. адже таких спеціалістів надзвичайно мало!
Галина
Анестезиологическое обеспечение.
Хороший спеціаліст, та просто чудова людина. Справжній віртуоз у своїй справі та лікар від Бога! Ось що хочеться сказати про Філіппа Анатолійовича. Одного разу довелося звернутися до нього за допомогою та консультацією. Не прогадали!