Иванов Ярослав Георгиевич

Анестезиолог, реаниматолог детский
Врач обеспечивает безболезненность и безопасность пациента (ребенка) во время операции. Перед хирургическим вмешательством индивидуально подбирает состав и дозу обезболивающих препаратов, а также метод введения наркоза, с учетом возраста ребенка, данных лабораторных анализов и состояния здоровья пациента.

Ткаченко О.П.
11 января '22г.
Чудовий лікар з великої букви! Приїхали по швидкій з високою температурою й болем в животі у сина. Направили до чергового лікаря. Так ретельно нашого сина ще ніколи за все його життя не оглядав жоден лікар! Все детально розпитав, все, що можна оглянув, все детально розповів, пояснив і розписав - що робити у кожному з випадків подальшого розгортання ситуації. Відповідав спокійно й терпляче на всі питання і пояснював все, що було незрозуміло, по декілька разів, нікуди не поспішав. З дитиною знайшов спільну мову легко. Якби всі лікарі були такими ж чуйними і так відповідально ставились до своєї роботи! Щира вдячність Ярославу Георгієвичу!
Афанасий
Все було інформативно і по справі. Мені не намагалися впарити якісь додаткові послуги. Лікар порекомендувала тільки те, що потрібно для анестезії, нічого зайвого, без води. Ми довірилися цьому лікарю, і не пошкодували, все пройшло добре.
К.К.
Сподобалося ставлення лікаря до пацієнта. Такого ставлення, я не зустрічала в інших клініках. Дуже уважний, інтелігентний. Все розповів, професійно пояснив. Дуже задоволена візитом. Дитина зовсім його не боялася, як це часто буває.

• 2013 г. — Буковинский государственный медицинский университет, специальность: педиатрия.